Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Boracay

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
wbinvest

wbinvest

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 17.06.2008
Nu ti-ai ales prea bine vacanta din cauza musonului care tine pana in sept....insa poate ai noroc !

Cu zborul este suficient timpul de transfer de 1,5 ore....ai grija ca spre Boracay maximul permis la bagaje este 9 kg parca si 4 eur in plus pt. fiecare kg...

Insula este un fel de Costinesti, in afara apei si plajei care sunt mai ok. Nu vreau sa te dezamagesc dar asta este realitatea ! Miercuri, Vineri si Sambata este petrecere pe Punta Beach unde are club un roman si stie cel mai bine conceptul de distractie ..... Multa saracie in oras, insa face parte din farmec....
Bea apa doar din import, a lor are o bacterie care te va tine pe WC cateva zile :)

Mananca in piata de peste, o sa-ti placa experienta....mergi la plaja de kyte, si alege o plimbare cu barcile cu vele !
Have Fun !

#20
cl1981

cl1981

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 05.04.2013
Salut
Studiez posibilitatea pt inca un concediu in Asia.M-am gandit la Boracai, de revelion. M-am uitat pe  cazari si desi mai este jumatate de an nu mai gasesc ceva cat de cat mai rezonabil ca pret. Ori nu  mai au locuri ori costa  2500  3000 eur pt 12 zile ceea ce este mult peste bugetul meu.ceva recomandari sau eventual alte sugestii de insule ? Multumesc mult Claudiu

#21
serbank

serbank

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 18.06.2013
Eu am stat la Sur Beach Boracay. Localizarea excelenta (din punctul meu de vedere), direct pe plaja, in Boat Station 1. Plaja cea mai lata si cu nisipul cel mai fin, liniste, dar la 10 min de plimbare pe plaja de St 2, unde sunt toate restaurantele/barurile/cluburile. Camerele nu sunt extraordinare, dar e f curat si serviciile foarte bune. Incearca la ei

http://www.surboracay.com/

Edited by serbank, 02 July 2014 - 10:59.


#22
george231

george231

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 04.08.2008
plec si eu in Boracay pe 16 aprilie..pana pe 28..11 nopti,am auzit numai de bine de insulitza asta,sa vedem acum ce si cum..zbor cu Malaezia Airlines din Londra(stau in uk ),escala la Kuala Lumpur,Manila si spre Kalibo dupa aia.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate