Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Monitor SAMSUNG 760 BF

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Cristian_Medias

Cristian_Medias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 16.11.2005
Am un monitor Samsung 760 BF (4 ms)  si merge foarte bine. Mi se pare ca imaginile se vad mai bine ca pe un CRT.  As vrea sa stiu daca mai are cineva monitor 760 BF sau 730 BF, care sunt f. apropiate si sa stiu ce setari face pentru jocuri. Orice alte comentarii despre acest produs sunt binevenite  :coolspeak:

#2
abe

abe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 04.09.2004

View PostCristian_Medias, on Dec 13 2005, 14:06, said:

Am un monitor Samsung 760 BF (4 ms)  si merge foarte bine. Mi se pare ca imaginile se vad mai bine ca pe un CRT.  As vrea sa stiu daca mai are cineva monitor 760 BF sau 730 BF, care sunt f. apropiate si sa stiu ce setari face pentru jocuri. Orice alte comentarii despre acest produs sunt binevenite  :coolspeak:

Vezi ca e rubrica despre Monitoare TFT  aici

#3
razzvann

razzvann

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 07.01.2006

View PostCristian_Medias, on Dec 13 2005, 14:06, said:

Am un monitor Samsung 760 BF (4 ms)  si merge foarte bine. Mi se pare ca imaginile se vad mai bine ca pe un CRT.  As vrea sa stiu daca mai are cineva monitor 760 BF sau 730 BF, care sunt f. apropiate si sa stiu ce setari face pentru jocuri. Orice alte comentarii despre acest produs sunt binevenite  :coolspeak:
instaleaza softul monitorului.ai de acolo poti alege setari pt:internet , games , text , movies.sper sa-ti mearga :D eu am un 730bf si la instalarea softului ceva cu bright parca...se blocheaza imaginea..
PS:eu modific setarile manual din butoanele monitorului :naughty:

#4
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
poti alege ce zici tu direct  osd..nu trebuie sa instalezi nici un soft de la ei...eu am samsung 730 bf si am ales custom la magic bright

Edited by FCBARCELONA, 26 February 2006 - 19:13.


#5
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005

View Postrazzvann, on Feb 24 2006, 19:48, said:

instaleaza softul monitorului.ai de acolo poti alege setari pt:internet , games , text , movies.sper sa-ti mearga :D eu am un 730bf si la instalarea softului ceva cu bright parca...se blocheaza imaginea..
PS:eu modific setarile manual din butoanele monitorului :naughty:
Am si eu un 730BF si m am lovit de aceiasi problema ca si tine. Smecheria la folosirea Magic Bright este urmatoarea: setezi un singur lucru ( luminozitatea de ex. ) dai ok si iesi. Intrii din nou si setezi altceva ( doar un singur lucru ) dai ok, iesi si apoi din nou.
Asta este. Daca vrei sa folosesti Magic Bright. Daca nu il poti seta clasic din butoane

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate