Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

ZMA

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Rocco_siffredi

Rocco_siffredi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 24.09.2013

View Postcrisstonne, on 08 ianuarie 2014 - 16:40, said:

Vezi ce inseamna, doar sa citesti/citezi ? Posted Image

Acum, dupa ce ai postat ,,explicatii ", sa explic si eu...

Fiecare om se naste cu un anumit nivel de testosteron, unii cu ,,putin '' (o sa recunosti tipul astenic, slab mort si fara pilozitate), altii cu mai mult, stiu ca suna relativ, dar intelegi.

Acum, care este treaba... daca cel cu testosteron putin ia un supliment pentru marirea secretiei, ori steroizi, el sare de nivelul sau normal stabilit genetic, acel om o sa inceapa sa aiba erectii mai dese si prelungite, deci gandul mai mult la sex, nu la somn, mancarimi ale pielii, irascibilitate (se trezeste masculul feroce in el) si insomnii, pilozitatea se accentueaza.

Altceva este si cred ca la asta te referi, cand omului ii este readus nivelul propriu la nivelul anterior decaderii datorate varstei sau unei boli, organismul lui recunoaste ,,cantitatile '' din trecut si nu are reactiile adverse ale primului caz.

Sper ca observi ca sint doua nuante diferite, pe care nu le stie oricine Posted Image

P.S. Am avut la sala un tip care exagera cu steroizii, practic era nebun, irascibil si nelinistit tot timpul, ori apatic si fara chef de socializare.

Cand sa certat cu nevasta si soacra, le-a distrus casa, le-a batut grav, apoi a plecat, asa de irascibil era.

In sala, porecla lui era ### nebunu.
Tipul ala si daca nu lua steroizi tot asa isi batea nevasta si soacra.
Oare cei care concureaza la mr olympia,cat ar trebui sa fie de nervosi la ce doze baga in ei,ani in sir fara pauza?

View PostPunish3r, on 08 ianuarie 2014 - 18:42, said:

Vă mulţumesc tuturor. Deci eu vreau testosteron,  mi’a zis medicul că am mai mult estrogen,  cred că aşa se zice.  Am grăsime pe şolduri si pe piept. Am înţeles ca am nevoie să imi ridic nivelul testosteronului .
Da-i cu zma si tribulus,cand faci pauza de ele da-i cu laptisor de matca si branca ursului.
LE:Sa iei zma simplu si tribulus separat(cutii separate daca ma intelegi),ca sa ai o cantitate mai mare de tribulus

Edited by Rocco_siffredi, 08 January 2014 - 23:43.


#20
Punish3r

Punish3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 31.01.2008
Mulțumesc,  am să iau până la urmă o cutie de ZMA si una de tribulus.

#21
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

View Postcrisstonne, on 08 ianuarie 2014 - 21:45, said:

Nu mai zic nimic la vedere, vorbim pe privat.
Cinste tie, barosane ! Daca ar fi mai multi d'astia ca tine, s-ar duce de rapa forumul.

View PostPunish3r, on 10 ianuarie 2014 - 14:40, said:

Mulţumesc,  am să iau până la urmă o cutie de ZMA si una de tribulus.
Frumos din partea ta ar fi sa ne anunti peste un timp ce efecte a avut ceea ce iei.

#22
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,285
  • Înscris: 13.01.2011
Pufi, inseamna ca nu ai inteles ce am spus... si dovedeste ca nu ma urmaresti.

Eu nu sint troll si nu imi place trolling-ul, cand vorbesc serios si stiu ce vorbesc...dar stiu ca tie iti place Posted Image

Sintem diferiti, asta este viata Posted Image

#23
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View PostPuferiu, on 10 ianuarie 2014 - 19:49, said:

Cinste tie, barosane ! Daca ar fi mai multi d'astia ca tine, s-ar duce de rapa forumul.

Frumos din partea ta ar fi sa ne anunti peste un timp ce efecte a avut ceea ce iei.
Daca nu ai observat, era contrat la fiecare replica. Daca initiatorul considera ca totusi are dreptate, i-a oferit posibilitatea sa comunice in privat. Nu s-ar duce forumul de rapa cu oameni cu experienta lui, te asigur.

Legat de ultima ta linie: subscriu! Foarte putini useri, indrumati de cei de pe forum mai revin pentru a ne impartasi din rezultate, efecte, s.a.m.d.
Una peste alta, as sfatui totusi initiatorul sa aiba o atentie mai mare cu astfel de suplimente. Nu e ca si cand ai lua vitamina c.

Succes!

#24
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Si preferi sa nu mai spui nimic aici decat sa-l ignori pe cel care te contrazice ? Uite ca eu sunt unul dintre cei care vor sa afle parerea ta, la fel cum vor sa afle si parerile celorlalti.

Daca tot am ajuns aici, si eu am de gand sa iau ZMA (acum se numeste ZMB6). Si voi reveni cu impresii.

#25
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,285
  • Înscris: 13.01.2011

View PostPuferiu, on 10 ianuarie 2014 - 20:32, said:

Uite ca eu sunt unul dintre cei care vor sa afle parerea ta, la fel cum vor sa afle si parerile celorlalti.

Am explicat deja destul, ai destula informatie, am mai posta si in alte subiecte cu specific si am si un subiect deschis de mine.

Sa mai postez aici nu mai are rost, vorbesc cu colegul dincolo, a vazut si poze cu mine inainte si dupa, ca sa inteleaga ca nu sint doar ,,povestitor ''.

Va doresc spor  Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate