Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...
 De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 

Pot recupera un fisier video temporar (temp_video)?!

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007
Salutari!

Vreau sa va rog sa-mi oferiti o solutie sigura, incercata, probata de a recupera un fisier video temporar (TEMP_VIDEO) realizat cu un telefon Samsung Galaxy SII; in mod normal, fisierul necorupt ar fi avut extensia ".mp4". Ce s-a intamplat: intr-un bar-club din Sunny Beach, in timp ce filmam un concurs "funny" de dans (fete pe bar), una dintre protagoniste a cazut de pe bar pe...mine. Telefonul mi-a cazut brusc din mana, imprastiindu-se, in directii diferite, corpul telefonului, capacul telefonului si bateria. A ramas un fisier temporar, fara extensie (TEMP_VIDEO) de aproximativ 400 de mega. L-am copiat pe PC si l-am redenumit, cu extenisa ".mp4". Nu am rezolvat nimic. Solutii tehnice sigur exista: am gasit un soft destept, nemtesc, care recupereaza gratis 50% din filmulet iar daca vrei recuperare totala trebuie sa platesti licenta - 29 de euro. Softul se numeste "HD Video Repair Utility" si-l gasiti aici:

http://forum.softped...=new_post&f=117

Stie, insa, cineva, un soft FREE sau, macar, un soft partial free care sa te lase sa repari cateva fisiere? Sau unul care sa fie gratis cateva zile, pentru incercare?

   Multumesc foarte multe pentru orice raspuns.

#2
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
urca-l pe un site de transfer si pune linku aici, il rezolvam noi

#3
MikeD

MikeD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 04.09.2013
Poţi încerca asta: http://janit.iki.fi/...pted-mp4-video/ .

#4
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View Postxkos, on 19 septembrie 2013 - 13:32, said:

urca-l pe un site de transfer si pune linku aici, il rezolvam noi

Sa-mi lasi un e-mail; il voi trimite pe transfer.ro .
Insa, daca-l rezolvati, am rugamintea sa mi-l dati si mie, tot prin transfer.ro. Multam frumos!

View PostMikeD, on 19 septembrie 2013 - 13:37, said:


Pai este acelasi soft  despre care am vorbit si eu: gratis iti salveaza 50% din film; daca vrei tot, platesti 29 de euro.

Scuze, asta era link-ul corect al programului despre care am vorbit:

http://grauonline.de..._Repair_Utility

Edited by SONYVAION31M, 19 September 2013 - 14:45.


#5
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Long time ago ... era o dracovenie prin strongdc cu care puteai vedea fisierele partial downloadate ... nu-mi amintesc cum ii zice. Cauta si incearca si cu ala.

#6
SONYVAION31M

SONYVAION31M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 04.09.2007

View PostAlucard, on 19 septembrie 2013 - 16:39, said:

Long time ago ... era o dracovenie prin strongdc cu care puteai vedea fisierele partial downloadate ... nu-mi amintesc cum ii zice. Cauta si incearca si cu ala.

View PostAlucard, on 19 septembrie 2013 - 16:39, said:

Long time ago ... era o dracovenie prin strongdc cu care puteai vedea fisierele partial downloadate ... nu-mi amintesc cum ii zice. Cauta si incearca si cu ala.

Stiu la ce te referi: VLC Media Player; insa este "inapt" in situatia de fata.

#7
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Avi Preview ... acum mi-am adus aminte

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate