Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

[CUM] Sfaturi si trucuri LOTO Polonia

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012
Salut,haideti sa discutam putin de Loto Polonia 20/80.Prefer sa joc cu 1 leu sistem 3/3,castig 67 lei.Cateodata joc aceleasi nr la extrageri diferite,cel mai des joc numere diferite la aceias extragere.Dar asta nu prea conteaza,intrebarea principala este : Cum va alegeti numerele ?

Am 2 variante :


1.Random ( http://www.random.org/quick-pick/ )
2."Studiez" numerele,vad din cate in cate extrageri a iesit respectivul numar,daca a iesit extragerea trecuta,ce numere ies cel mai des,etc.De obicei joc numerele ce nu au iesit la extragerea trecuta sau de mai mult timp.Incerc sa le pun cat mai despartite 3-41-64.


Cred ca tot mai bine este cu random,numai stai sa-ti strofoci creierul cu numare care dupa parerea mea ies random fara nici-o logica! Voi ce parere aveti ?

#2
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
Ok? si unde putem juca? trebuie sa mergem in Polonia sa punem bilet?

#3
Rexob

Rexob

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 25.02.2012

 SfantulLike, on 01 septembrie 2013 - 14:38, said:

Ok? si unde putem juca? trebuie sa mergem in Polonia sa punem bilet?
Da,da,da. Posted Image

#4
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

 Rexob, on 01 septembrie 2013 - 14:40, said:

Da,da,da. Posted Image
Eram sarcastic.

#5
Rexob

Rexob

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 25.02.2012

 SfantulLike, on 01 septembrie 2013 - 14:41, said:

Eram sarcastic.
Si eu foarte serios.

#6
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012
La pariuri sportive dragilot,publicbet,superbet,casapariurilor.

#7
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006

 GoldMasters, on 01 septembrie 2013 - 14:52, said:

publicbet,superbet,casapariurilor.
N-au dat faliment rahaturile astea ?

Edited by mihai!, 01 September 2013 - 16:26.


#8
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Multumita unora care au sfaturi si trucuri de invatat pe altii, NU

#9
GabryNane

GabryNane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 24.08.2012

 GoldMasters, on 01 septembrie 2013 - 14:33, said:

Salut,haideti sa discutam putin de Loto Polonia 20/80.Prefer sa joc cu 1 leu sistem 3/3,castig 67 lei.Cateodata joc aceleasi nr la extrageri diferite,cel mai des joc numere diferite la aceias extragere.Dar asta nu prea conteaza,intrebarea principala este : Cum va alegeti numerele ?

Am 2 variante :


1.Random ( http://www.random.org/quick-pick/ )
2."Studiez" numerele,vad din cate in cate extrageri a iesit respectivul numar,daca a iesit extragerea trecuta,ce numere ies cel mai des,etc.De obicei joc numerele ce nu au iesit la extragerea trecuta sau de mai mult timp.Incerc sa le pun cat mai despartite 3-41-64.


Cred ca tot mai bine este cu random,numai stai sa-ti strofoci creierul cu numare care dupa parerea mea ies random fara nici-o logica! Voi ce parere aveti ?

Cum aleg sa`mi faca bilet de 3 nr la Grecia ?

#10
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 GabryNane, on 02 septembrie 2013 - 02:08, said:



Cum aleg sa`mi faca bilet de 3 nr la Grecia ?
Nu juca la Grecia,este o mare prostie.extragere din 5 in 5 minute,iar la romani pot sa bagi din 10 min in 10 am impresia.Nu e bine sa bagi ce nu a iesit la grecia,deoarece poate sa-ti iasa acele nr la extragerea din 5 minute ( pierzi o extragere) si te incurca.Numai spun ca nu este live , se fac manarii.

#11
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007
Am pus si eu de cateva ori la nimereala. Ma uitam sa vad ce numere au fost extrase ieri si puneam altele azi. Cand am pus 4 numerele, mi-au iesit 3, cand puneam 3 imi ieseau 2 si pana la urma am pus un bilet cu 2 numere, mi-au iesit si asta a fost.
E aiurea ca ies multe unul dupa celalalt, gen de la 31 la 36, 61 la 65...

#12
GoldMasters

GoldMasters

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 19.08.2012

 Mihaitza07, on 02 septembrie 2013 - 16:41, said:

Am pus si eu de cateva ori la nimereala. Ma uitam sa vad ce numere au fost extrase ieri si puneam altele azi. Cand am pus 4 numerele, mi-au iesit 3, cand puneam 3 imi ieseau 2 si pana la urma am pus un bilet cu 2 numere, mi-au iesit si asta a fost.
E aiurea ca ies multe unul dupa celalalt, gen de la 31 la 36, 61 la 65...
Noroc sa ai.restul is formalitati

#13
albatamarilena

albatamarilena

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.12.2011
O sa va explic eu cum sta treaba cu loto Polonia Multi.

Este o loterie din strainatate care este folosita ca si subiect de pariu de catre casele de pariuri din Romania. (publicbet, stanleybet, casa pariurilor, superbet, etc.)
La aceasta loterie se extrag 20 de numere din 80 iar pariurile sunt simple sau cu sistem. Pariurile simple inseamna ca pariezi tot atatea numere pe cate posibile din bilet ( pariez 3 numere din 3 alese). Aceste pariuri simple au cele mai mari cote dar se castiga mai greu. Ideea este ca incepatorii sau necunoscatorii ar crede ca sa castigi la loto este un lucru mare, dar la loto Polonia se castiga usor si putin. Avantajul este ca poti paria chiar si 1 leu pe bilet. Am deviat putin de la subiect si revin la al doilea tip de pariu, cel cu sistem. Pariul cu sistem are sanse de castig mai mari dar o cota (castig) mai mica. (Pariez 2 numere din 3 alese. Daca ies 2 sau 3 numere, castigi, dar musai sa fie macar 2.)
Extragerile au de doua ori pe zi. La ora 15 si la ora 22:40. Pentru extragerea live si numere, verificati pe http://www.loto-polonia.ro . Le puteti primi chiar si prim mail sau SMS. Pe ;amga asta, puteti verifica si statisticile cu cele mai exatrse sau mai lenese numere. Va descurcati voi mai departe, aveti si tutoriale de unde sa invatati. Mult noroc!

#14
lotter

lotter

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 31.05.2013
Daca vreti sa jucati mai mult la loto polonia e bine sa jucati cu o logica si nu la nimereala.
Consultati arhiva, faceti niste statistici pe anumita perioada si vedeti ce numere au tendinta sa iasa castigatoare.
Am constatat ca in diverse perioade de timp ies anumite numere, in functie de tendinta lor in momentul/perioada respectiva.
Daca se joaca cu cap si rabdare se pot face bani la loto polonia.
La fel este bine sa faceti niste simulari inainte de a incepe sa jucati. Nu investiti bani daca nu sunteti siguri ca strategia aleasa de voi nu e cat de cat eficienta.

Bafta la joc !

#15
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
iese 1-2 castiguri, apoi daca esti looser bagi banii inapoi+ restu din portofel. Sa fii naiv sa crezi ca la pariuri esti pe plus vreodata! E cate unu mai baftos care ia potul cel mare, restul sunt cotizanti.

#16
Danieltach

Danieltach

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.03.2014
Va recomand sa folositi acesta pagina are o arhiva foarte mare cu extrageri loto polonia, este un sistem de calcul foarte bun va arata nu doar de cate ori a fost extras un numar dar si incidenta de extragere a doua sau mai multe numere, bafta tuturor pe mine ma ajuta http://www.hai-in.ro...ulti-1-multi-2/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate