Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Avem nevoie de opinia voastra pentru prima noastra animatie

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mcboomerone

mcboomerone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.08.2013
Eu impreuna cu inca 2 prieteni ne-am propus sa dam viata unor serii animate. Nefacand pana acum nici unul dintre noi nici o animatie in viata noastra aveam nevoie de un exercitiu sa vedem daca chiar putem anima ceva sau nu. Asa a aparut "Bob the Joefish... and Dave" , ca un experiment, o incercare pentru noi insine. Acum daca tot am terminat un episod (altele vor urma) am dori sa stim ce parere are internetul despre isprava noasta si am dori sa auzim un feedback din partea voasta. Cruntul adevar sa ne loveasaca peste fata!

Link-ul spre animatie:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TYNvn49HbLE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Enjoy !!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate