Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

intrebare legata de ios la un iphone 4 16gb

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
zgrumf

zgrumf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 12.11.2012
Am primit de la un prieten un iphone 4(16gb),dar el fiind mai mult plecat in voiaj nu l-a interesat versiunea de IOS pe care o avea.Are IOS 4.2.1 si telefonul are jailbreak,intrebarea mea este daca as face upg la 6.1.3 cat imi zice iTunes,telefonul mai este jail break?pt ca daca las versiunea asta de ios nu pot sa folosesc nici o aplicatie deoarece majoritatea cer cel putin versiunea 5.1,sau ce este de facut in cazul asta?multumesc si astept sfaturile voastre

#2
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Pentru 6.1.3 nu e jailbreak, cel putin ala definitiv. E unu care te tine atata timp cat nu restartezi telefonul dar eu nu m-as risca. De fapt nu m-am riscat niciodata, desi la inceput ma tenta ideea sa imi fac un jailbreak. M-am obisnuit, am aplicatii free sau cu bani si m-am intins cat mi-a fost patura, nu mai mult.

#3
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008

 zgrumf, on 17 august 2013 - 14:06, said:

Am primit de la un prieten un iphone 4(16gb),dar el fiind mai mult plecat in voiaj nu l-a interesat versiunea de IOS pe care o avea.Are IOS 4.2.1 si telefonul are jailbreak,intrebarea mea este daca as face upg la 6.1.3 cat imi zice iTunes,telefonul mai este jail break?pt ca daca las versiunea asta de ios nu pot sa folosesc nici o aplicatie deoarece majoritatea cer cel putin versiunea 5.1,sau ce este de facut in cazul asta?multumesc si astept sfaturile voastre

Fa-i update si gata, renunti la jailbreak. Pentru ce iti trebuie mai exact jail-break-ul care sa fie absolut "must" ?

Si in ce fel de voiaje statea prietenul asta al tau de nu a facut niciodata update ? (acel version de ios e vechi de cam 3 ani de zile :|  )

#4
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,040
  • Înscris: 26.04.2007
Daca nu este telefonul TAU nu ii face nici un update ....punct.
Respecta ce nu este al tau, intodeauna fara exceptie. Daca ai platit pentru el si este al tau "cu acte" ca sa zic asa....
NU ii face update, daca este una din afirmatiile de mai jos este adevarata:
1) telefonul NU este al tau !
2) foloseste jailbreak deja pe el .... are cydia pe el
3) folosete un sim special GEVEY sau X_SIM
4) Este blacklisted
5) Nu il tine bateria mai mult de cateva minute

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate