Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Instiintare in parbriz

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
aladdin2k

aladdin2k

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,490
  • Înscris: 23.06.2004
Ce poti face... civilizat, poti fi recunoscatoare ca nu ai fost amendata si sa achiti c/v parcarii pentru cat ai stat acolo (sms sau cum se plateste parcarea in Brasov) apoi sa-ti vezi de viata.
Sau poti alege calea neaosa, sa-ti spui in gand "Ce looseri!" si apoi sa-ti vezi de viata.
Din ce vad eu scris acolo, se pare ca cei din Brasov au lasat la latitudinea ta alegerea.

PS: La noi in oras (GL) asteptai o ora langa masina sa vina sa-ti elibereze roata de caracatita, asta daca nu-ti ridicau masina. Ma intorceam cu tichetul de la automatul de autotaxare (care era la vreo 30m de unde parcaserm) iar baietii deja faceau poze la masina si montau caracatita :D

Edited by aladdin2k, 14 July 2022 - 09:44.


#20
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,477
  • Înscris: 31.07.2011
Da.. am sunat astazi si mi-au spus ca e un avertisment si amenda se plateste doar in baza unui PV (acesta nu este). Ceea ce ma nelinisteste e ca sunt indivizi cu masini scumpe pe prima banda parcati (fara avarii!) care iti blocheaza tie iesirea din parcarea unde ai platit abonament de riveran. Abonamentul asta de riveran nu iti garanteaza un loc anume ci.. cum prinzi - daca nu prinzi ai de rabdat. Deci lucrurile sunt putin contorsionate.. nu vreau sa ma plang eu dar nici platitorul nu-i fericit.

Ca sa fiu utila si altora ce citesc acest topic.

Edited by Pieptoasa, 14 July 2022 - 10:11.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate