Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 

Am nevoie de un template

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005
da ti'e foame tare Darkdesigner...

#38
Rares_Pintea

Rares_Pintea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 18.11.2004
Dark_designer, asta nu e un topic in care ne interesam noi ce clienti ai tu, cu cat vinzi, etc. So drop it
Si ta , template-urile tale sunt chiar naspa. Sigur nu esti ala care incerca sa-mi vanda un logo cu tot ce inseamna efect pe el in PS si vroia 70 Eu pe el  ? Accepti faptu` ca sunt naspa bine, nu accepti iarasi bine. Niciodata n-ar trebuie sa-ti evaluezi talentul/creativitatea in functie de ce zice clientul . Cere si tu parerea profesionistilor, cu siguranta vei primi una pertinenta si care sa reflecte realitatea . Vorba aia , clientii "e multi si prosti"

La subiect :

  in functie de ce asteptari ai de la acest site, poti gasii o multime de solutii.

Personal as merge pe mana unui designer profesionist, nu orice pusti care vede un TM si realizeaza o copie ieftina

Iti pot recomanda pe cineva , btw


Si nu, nu pe mine, ca mie imi ia o ora sa trag o linie dreapta in PS :))

#39
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

View PostDark_designer, on Dec 15 2005, 18:47, said:

Aolex nu fii cioban!
Daca tu ai stat vara asta la cules in loc sa lucrezi ceva grafica nu e vina mea.
Iar daca eu vreau sa ajut omu care e treaba ta... te roade aaaaa?
Nu mai fii suparat ca banu' iese dar nu din proiecte de astea... vrei sa muncesti pe bani vezi si tu un freelance...

By the way ptr toata lumea ce va aruncati frate asa la bani ?
....foameaaa... nu ?

Auzi tu 100 de euro ...LOL....

ai stat tu sa-ti faci autoportret banuiesc ...

#40
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Here we go again... :naughty:

Edited by i0nutzb, 29 December 2005 - 12:09.


#41
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004

View Posttralumi, on Dec 29 2005, 12:43, said:

Te ajut eu, daca mai e valabila cererea ta, pt 30 euro!!!!!!

kleampa returns... :w00t:

#42
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
fi atent, e euroi fratie ... nu mai e coco

#43
Marian24C

Marian24C

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.04.2005
Mai ... nu mai faceti baiatul sa viseze ca ... cu 30 - 50 - 100 de euro poate avea un site asemanator gsmarena  :death:
Eugeni D. a luat 25.000 de euro pe siteul ala cand l-a creat, si nici prin gand sa nu va treaca ca este un kkt de template ordinar. Totul se bazeaza pe CMS (Content Management System) si toata grafica se bazeaza pe DIV-uri, in spatele lui e un motor complex ASP ca sa nu mai zic de Control Panelul pentru Admin si Webmaster e mai mare decat Control Panelul vostru din Windows ... sau de Rich Text Editorul ...
Dany ... cand te hotarasti sti unde ma cauti ... si nu cauta templateuri ... ca alea se fac in 10 ore ... dar partea cu baza de date, afisarile, searchurile, adminul, cron jobsurile, filtrele ... astea nu ti le face orice carpaci !!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate