Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

uefa.com

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Neuron

Neuron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 11.09.2002
Dupa ce am vazut la banere de m-am saturat pe site-urile GSP si Prosport am zis sa trec si eu la o chestie serioasa, adica www.uefa.com. Inca o dezamagire imensa. Am urmarit la ei meciurile in direct cu comentariile si pe urma m-am uitat grabit sa vad clasamentul, nefiind mare fan al fotbalului nu stiam situatia. M-am uitat cred ca vreo ora cum Dinamo are 2 puncte dupa 3 meciuri pana sa realizeze si ei ca de fapt Dinamo a invins in seara trecuta.
Apoi sa citesc reportul de la meciul Rapidului unde aminteau ca Dinamo a jucat cu PFC CSKA Sofia. :angry:
Cred ca au prea multe echipe de observat saracii in cupa UEFA :death:

http://www.uefa.com/.../report=RP.html
Asta e linkul si asta e paragraful:
Bucharest celebrates
Maladarasanu's effort on the stroke of half-time gave the Bucharest outfit their third Group G win in succession to complete a fine UEFA Cup week for the competition's Romanian contingent. Earlier in the evening, FC Dinamo Bucuresti won 1-0 against PFC CSKA Sofia, while FC Steaua Bucuresti won 3-0 against Halmstads BK in their tie on Wednesday night.

Poate pana va treziti voi in Romania corecteaza si ei desi ma indoiesc ca observa cineva.
La o asa calitate a presei sportive :death:

Edited by Neuron, 02 December 2005 - 03:25.


#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
esti rautacios...au gresit si ei odata, nu poti vorbi despre calitatea presei (online, in cazul asta).
cand o sa ajunga Romania la nivelul din Anglia, Germania sau Franta...atunci o sa fie altfel.

#3
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostNeuron, on Dec 2 2005, 03:23, said:

Dupa ce am vazut la banere de m-am saturat pe site-urile GSP si Prosport am zis sa trec si eu la o chestie serioasa, adica www.uefa.com. Inca o dezamagire imensa. Am urmarit la ei meciurile in direct cu comentariile si pe urma m-am uitat grabit sa vad clasamentul, nefiind mare fan al fotbalului nu stiam situatia. M-am uitat cred ca vreo ora cum Dinamo are 2 puncte dupa 3 meciuri pana sa realizeze si ei ca de fapt Dinamo a invins in seara trecuta.
Apoi sa citesc reportul de la meciul Rapidului unde aminteau ca Dinamo a jucat cu PFC CSKA Sofia. :angry:
Cred ca au prea multe echipe de observat saracii in cupa UEFA :death:

http://www.uefa.com/.../report=RP.html
Asta e linkul si asta e paragraful:
Bucharest celebrates
Maladarasanu's effort on the stroke of half-time gave the Bucharest outfit their third Group G win in succession to complete a fine UEFA Cup week for the competition's Romanian contingent. Earlier in the evening, FC Dinamo Bucuresti won 1-0 against PFC CSKA Sofia, while FC Steaua Bucuresti won 3-0 against Halmstads BK in their tie on Wednesday night.

Poate pana va treziti voi in Romania corecteaza si ei desi ma indoiesc ca observa cineva.
La o asa calitate a presei sportive :death:
Poate daca te uitai mai des  pe acel site, observai  ca stirile si updateurile sunt facute de reporteri locali (adica din Romania), si cu asta cred ca am zis tot ;)

#4
Neuron

Neuron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 11.09.2002
Vad ca acum au updatat informatia eronata.
Nu stiu de cine sunt scrise articolele, dar am vazut cum citau cu respect astia pe site-ul Gsp pe aia de la uefa.com.
Inseamna ca se citeaza unii pe altii  -_-
Si toti sunt varza. :death:

Edited by Neuron, 02 December 2005 - 16:13.


#5
baimalesi

baimalesi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 29.11.2005
Am vazut o gramada de erori imbecile pe uefa.com, gen Protasov antrenor al Stelei in meciul cu Hereenven.  :death: Erorile nu se opresc aici, va amintiti de meciul Rapidului in deplasare cu Hertha , unde era trecuta Steaua in loc de Rapid cand aratau scorul la tv ?  :death:
E vorba de iprocrizie , ceva specific vesticilor

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate