Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Diablo III

- - - - -
  • Please log in to reply
468 replies to this topic

#37
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,760
  • Înscris: 06.03.2006
Copchii, Diablo II permite crearea de custom content (mods, de fapt). Just sayin'..

Cat despre III, cam aiurea ca sunt doar 5 clase, sper ca vor face un expansion cu inca 2 sau 3, pentru diversitate, desi ma indoiesc ca nu au implementat ei chestii care sa'l faca interesant pe termen lung. De aratat arata bine, fara toate dragalaseniile din WoW; probabil pana iese vor aduce engineul grafic la un nivel si mai inalt, desi mie mi'a placut II tocmai pentru ca e "urat".

In rest, faceti muschi la degetu' aratator ca vineeee!

btw, de ce ii mai zice Diablo? N'ar trebui sa'i zica "Comeata Dracului"? :D

#38
Sebastian86

Sebastian86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 03.05.2008

View Posttieston, on Jun 28 2008, 22:47, said:

Daca va fi lafel de rigid ca primele doua nici eu nu-i vad un viitor foarte fericit. Grafic arata foarte bine, au reusit sa mentina aroma primelor jocuri din serie, dar daca nu va permite crearea de custom content (ca in NwN de exemplu) eu nu-i dau mari sperante de viata :)
eu cred ca tu esti unul dintre cei care au "Trecut normal-ul" pe single player si habar n-ai ce a insemnat diablo II in multiplayer. Si acuma dupa ani de zile tot se mai joaca in prostie pe battlenet si pe servere romanesti. Sunt destui care il joaca, problema e lipsa serverelor pirat. :D


@ontopic : omfg joc diablo II de vreo 6-7 ani, stiu cam tot ce se poate stii despre acest joc si ABIA ASTEPT DIII....cine zice ca va fi o prostie de joc habar n-are ce e ala rpg... se va #@$#@ pe WOW, Lineage si toate cele de genu, desene animate. GG BLIZZARD!! ASTEPTAM JOCUL!!! :thumbup: :thumbup:  




www.battle.net -> trailer, poze, GAMEPLAY  :coolspeak:

#39
joltloj

joltloj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 14.11.2006
blizzard nu mai face nici un mmo. au wow si nu vor sa isi fure singuri painea

#40
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Sunt 100% sigur ca Blizzard vor scoate un titlu bun...Cat despre SP, eu cred ca sigur va avea. Din ce am vazut in gameplay trailer, jocul arata superb, Diablo inca nu are rival la categoria hack'n slash/action rpg, e singurul joc pe care inca il joc, iar si iar, fara sa ma plictisesc, acu' cateva saptamani am instalat chiar si Diablo 1 (care mi se pare mai misto decat 2).
Din gameplay trailer promite un joc specatculos si dinamic dar si complex in acelasi timp, exact formula de succes care a consacrat seria Diablo.

#41
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Cred ca o sa dureze intre 1 si 1.5 ani pana il vor lansa.

#42
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006
Data de lansare a jocului Diablo III este 29 februarie 2010.

#43
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 04.10.2007

View Postherren, on Jul 3 2008, 06:44, said:

Data de lansare a jocului Diablo III este 29 februarie 2010.

in primul rand data de 29 februarie 2010 nu exista :cursing: :cursing:. urmatorul an cu luna februarie de 29 de zile este 2012 sa speram ca nu va trebui sa asteptam atat...

#44
(THX)GogolometroEAW

(THX)GogolometroEAW

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 08.07.2007

View Postmirel3003, on Jul 3 2008, 10:18, said:

in primul rand data de 29 februarie 2010 nu exista :cursing: :cursing:. urmatorul an cu luna februarie de 29 de zile este 2012 sa speram ca nu va trebui sa asteptam atat...

Blizzie angajeaza oameni pt un MMo de succes.Asa ca declaratiile de succes sunt contrazise de head hunting.

#45
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007
Stai ma ca pe blizzard.com nu se zice nimic de mmo. De fapt, din ingame video reiese clar ca e rpg, ca si diabl 2, doar ca mult mai bine realizat si 3d. totusi, cu data aia se aude ceva sau nu?

nu stiu voi cum sunteti, io nu sunt foarte impatimit de jocuri, da' cand apare asta ma pensionez vreo luna. imi rup piciorul si stau cu laptopul in spital. :P

#46
Highduke

Highduke

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 10.01.2008
arrr fresh meat! imi aduc aminte cu nostalgie de vremurile cand dadeam click pe toate vacile (diablo1) sa deschid cow level... cand aruncam banii prin iarba in gramezi de 5000, cand cumparam sticlute cu +1 str... ce vremuri!  :peacefingers:
=> strans bani de calc nou si asteptat diablo 3!!!  :thumbup:

#47
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Daaaa, ce vremuri.... :inlove:
Cum imi tremurau picioarele cand am ajuns prima oara in iad, la Diablo (Diablo 1)...Si Hellfire a fost un expansion excelent.
Oricat va cere D3, nu cred ca va fi o problema prea mare. pt ca pana va iesi vom avea timp sa strangem bani de sistem...

Edited by Ribozom, 03 July 2008 - 13:42.


#48
(THX)GogolometroEAW

(THX)GogolometroEAW

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 08.07.2007

View Postsnipest, on Jul 3 2008, 10:41, said:

Stai ma ca pe blizzard.com nu se zice nimic de mmo. De fapt, din ingame video reiese clar ca e rpg, ca si diabl 2, doar ca mult mai bine realizat si 3d. totusi, cu data aia se aude ceva sau nu?

nu stiu voi cum sunteti, io nu sunt foarte impatimit de jocuri, da' cand apare asta ma pensionez vreo luna. imi rup piciorul si stau cu laptopul in spital. :P

Nu despre diablo e vorba ca ar fi MMO ci faptul ca Blizzie baga un viitor mmo.Am citit pe un server numit gamasutra.Vei vedea in sectiunea joburi.Apropo gasesti acolo si un articol excelent despre RTS.

#49
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Leaked beta demo: http://news.softpedi...ild-89221.shtml

#50
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

View Postcrysty2k5, on Jul 4 2008, 21:02, said:


daca pe diablofans.com nu se vorbeste de beta, inseamna ca nu a fost leaked

#51
dexteriade

dexteriade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 06.06.2008
ca jucator inrait de Diablo nu am putut decat sa urlu de bucurie cand am auzit ca o sa il lanseze.

am jucat si starcraft si wow - dar parca nu's de mine...
sincer mie imi place faptul ca sunt doar io si monstrii, io si povestea - io si multitudirea aia de creaturi pe care ii omor si de la care iau nenumarate item-uri...
ce imi place sa fac nivele la eroi - ce imi place sa dau cu whirlwind de la barbar sau cu wall of fire de la mag....

abioa astept sa mai apara ceva nou pe site-ul diablo....

si acu - dupa atatia ani tot mai intru o data la 2-3 luni si mai iau un caracter si il duc pana la lvl 90.

spr doar ca au pastrat partea cu "players8" ca sa fie mai dificil dupa ce il termini prima data, sa fi pastrat partea cu dificultatile si deasemenea sper sa se trezeasca cineva si sa faca un patch cu "plus-plus" - pentru cine nu stie este patch-ul care face sa cada ffffffff multe arme (set, rare and unique).

pentru cine nu a jucat d2 cu patch-ul asa - nu a jucat diablo.

asta pentru ca in diablo armele sunt 25% din gameplay.
si pentu ca in diablo fara acest patch cad maxim 10% din armele create in joc si care ar putea sa iti foloseasca...


abia astept......

#52
mlegs

mlegs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 04.07.2007
cand ii da drumu la diablo 3 ? 29 feb 2010 nu exista...
ceva oficial cand va putea fi cumparat?

#53
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

View Postmlegs, on Jul 23 2008, 14:01, said:

cand ii da drumu la diablo 3 ? 29 feb 2010 nu exista...
ceva oficial cand va putea fi cumparat?
oficial: "when its done"

#54
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007
Witch doctor e alaturi decelelalte clase, sau inlocuieste vreuna dintre ele?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate