Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

My little gaming channel.

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,810
  • Înscris: 31.10.2010
Salut!

Am facut si eu un filmulet cu NFS Undercover si NFS World jucate cu detalii aproape maxime (am mai scazut din ele ca sa pot filma si juca cat de cat) pe laptopul meu cu i3 380M. Am sa mai postez mai multe filmulete imediat ce gasesc jocuri ce nu cer asa multe resurse. Cred ca o sa fac filmulet si cu Driver San Francisco, sa vad daca merge macar pe low. Daca mai aveti idei si de alte jocuri(fara cerinte exorbitante, apropo crysis 1 abia merge pe low) nu ezitati sa-mi spuneti.

Specificatii laptop:
Name: Lenovo G560
CPU: i3 380M
RAM: 4GB DDR3 Dual-channel
HDD: 500GB
OS: Windows 7 ultimate x64 licentiat :naughty:



FIlmulet cu NFS Undercover:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c8qnUsJOZPQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]





Filmulet cu NFS World:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1vqgUsEXHAE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nu ma supar daca dati si voi cate un Like la fiecare :naughty:.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate