Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

bai nene

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004
cum fac frate sa blokez accesul la o anumita pagina????? stiu ca s-a mai discutat da's asa de prost ca nu stiu sa use search..... trebuia sa modific ceva intr-un .txt dar am uitat, si kiar am nevoie de asta.... pleaseeeeee

#2
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
windows\system32\drivers\etc\hosts ... treci acolo adresa respectiva cu IP-ul 127.0.0.1

P.S. pe bune, tu esti sau ti-a luat careva parola !?

#3
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004
era nevastamea mai frate :))) periculoase femeile astea :D joc poker online si nu vrea sa ma mai lase si a vazut ea ca scriu pe aici si ce a zis .... ca ma pacaleste :))

Edited by ynocentzya, 29 November 2005 - 13:38.


#4
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
gata, m-am linistit ;) ... pai zilele trecute povesteai de root-uri si alte nebunii si azi intrebi cum se blocheaza IP in win ... prea era de tot ;)

P.S. vezi Samsoane ca tot Dalila o sa ti-o faca odata si trimite mail cu txt-ul de cc-uri la o adresa cu gov in coada :D

Edited by PreTXT, 29 November 2005 - 13:49.


#5
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004
alea sunt pe mailuri care nici eu nu stiu de ele... sau pe usb stik care zac in vaze.... sau in my head.....
si pe 2 laptoci antici si de demult care "for the record" nu functioneaza :D


oricum m-am facut cuminte :D da a inceput sa mearga studioul in forta si m-am lasat  :rolleyes:

p.s. eram cuminte  :notangel:  doar citeam pe gugal si dadeam copy+paste  :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate