Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Comanda Zooplus.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

View Postrbuzea, on 19 ianuarie 2015 - 15:33, said:

Freddy12, sa inteleg ca plata ai facut-o dupa ce ai comandat pe site ,fie prin transfer bancar fie cu cardul de credit.?SI niciodata nu ai luat teapa.?
comanda cu incredere..am si eu mai bine de 2 ani de cand comand exclusiv de la ei...o comanda cam la 2 luni.
platesc intotdeauna cu cardul, online....

#20
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View Postdncviorel, on 17 decembrie 2014 - 23:57, said:

Cei de la zooplus sunt foarte, foarte seriosi. Ii recomand cu toata increderea. Nici o firma, firmulita si firmusoara de profil din Romania nu se compara cu ei la profesionalism. Zooplus e la ani lumina distanta. Iar preturile sunt decente. N-am gasit un "better deal" pe la alte magazine online(ca de cele fizice nu poate fi vorba, acolo preturile sunt clar mai mari, fiind vorba de cheltuieli pe care cei de pe on-line nu le au). Zooplus 4 ever! Posted Image
Daca tot faci reclama.....vindeti si animale? Ma intereseaza un pui de ras (lynx). Vorbesc serios nu fac mishto. Multumesc.

#21
rbuzea

rbuzea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.01.2015
Multumesc de sfat. O sa comand si eu.

#22
dncviorel

dncviorel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.05.2009

View PostClovis, on 25 ianuarie 2015 - 17:34, said:

Daca tot faci reclama.....vindeti si animale? Ma intereseaza un pui de ras (lynx). Vorbesc serios nu fac mishto. Multumesc.

Daca tu sau altii considera ca le fac reclama atunci asa e, dar asta nu pentru ca sunt platit de cineva, ci pentru ca scriu din propria experienta si propria convingere cum sta treaba cu acest sait, deci fiindca pur si simplu oamenii sunt seriosi cat incape si merita laudati. E vreo problema sa vorbesti la superlativ de cineva care merita? Eu spun ca nu.

#23
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,493
  • Înscris: 16.03.2007

View Postrbuzea, on 19 ianuarie 2015 - 03:43, said:

Salutare, recent am descoperit acest site www.zooplus.ro  Doresc sa achizitionez acest produs de la ei http://www.zooplus.r..., dar ma gandesc daca sunt seriosi sau nu. De ce zic asta? La modalitati de plata sunt doar 2 optiuni: plata prin card de credit sau transfer bancar. Pana acum , orice imi comandam de pe internet se putea plati costul coletului ramburs la primirea acestuia de la curier. Am cam patit-o cu platitul inainte si totusi este vorba de o suma de 520ron.De altfel nu am gasit nici macar un numar de telefon pe site, ceea ce mi se pare cam ciudat...  Am postat acest mesaj cerand pararea celor care au incheiat cu succes o comanda la zooplus.ro, totodata doresc sa stiu cum au procedat. Nu am vrut sa jignesc pe nimeni sau sa acuz in vreun fel. Va multumesc.

Salut, sunt interesat si eu sa imi cumpar o astfel de colivie. Acum o luna mi-am luat teapa cu una mult mai mica si slab calitativ de la zoomania cam la acelasi pret. Cand am vazut-o pe asta sa-mi dau palme nu alta...

Tu ai cumparat-o? Voiam sa stiu cum ti se pare materialul din care este facuta, daca este calitativ. Par seriosi si au preturi bune.

Edited by laffin, 03 May 2015 - 21:00.


#24
rbuzea

rbuzea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.01.2015

View Postlaffin, on 03 mai 2015 - 20:57, said:

Salut, sunt interesat si eu sa imi cumpar o astfel de colivie. Acum o luna mi-am luat teapa cu una mult mai mica si slab calitativ de la zoomania cam la acelasi pret. Cand am vazut-o pe asta sa-mi dau palme nu alta...

Tu ai cumparat-o? Voiam sa stiu cum ti se pare materialul din care este facuta, daca este calitativ. Par seriosi si au preturi bune.

View Postrbuzea, on 03 mai 2015 - 21:08, said:



Salut. Nu am mai cumparat o caci am facut una mai mare din lemn.

#25
ry3reya

ry3reya

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.09.2015
Buna am facut si eu o comanda pt Softshell Hăinuță portocalie pentru câini,am urmat pasii,am platit,am dovada tranzactiei.Am comunicat si prin mail ca trebuia sa mai adaug la comanda inca un produs sa fie minim 99,iar acum imi spun asta:Din păcate nu putem localiza comanda pe baza informațiilor pe care ni le-ați oferit. Nu am găsit comanda dumneavoastră nici după nume și  nici după adresa de e-mail. Pentru a putea găsi comanda dumneavoastră vă rugăm să ne comunicați numărul de comandă,adresa de e-mail de pe care a fost plasată comanda, sau numele de pe care a fost procesată comanda....
Nu am primit nici un numar de comanda dupa ce am facut transferul!
Sper totusi sa fie ok!Au trecut deja 2 zile!
Ar trebui un nr de telefon la contact...

#26
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Logheaza-te pe my zoolus, vezi ca e sus in dreapta si acolo apar comenzile.

#27
ry3reya

ry3reya

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.09.2015
Buna din nou,mersi Freddy dar nu aveam cum sa ma loghez pentru ca nu am cont,am rezolvat problema prin email cu cei de la zooplus si am reusit sa refac comanda.A fost browserul de vina-chrome...care nu a procesat comanda desi eu platisem.A ajuns coletul,si pot spune ca sunt foarte incantata de haina...calitate f buna a materialului...

#28
Ina.Click

Ina.Click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 09.07.2007
Și eu comand din toamna anului trecut de la Zooplus. Toate bune deocamdata.
M-au speriat nitel reviews catastrofale de la GLS - aia cu care trimit ei coletele, dar vad ca totul a ajuns la timp si in stare buna.
Nu doar preturile sunt mai bune, cat varietatea de produse.
Pot sa cumpar niste marci la pret de hipermarket junk food, dar fara cereale, fara soia, cu peste 70% carne, etc.
Presupun ca OP s-a dus invartindu-se, la asa raspunsuri ce-a primit, dar anyway, ca raspuns la ce zicea el - eu comand 1 data pe luna, si ca sa nu platesc transport am mai intrebat prin firma si ne-am adunat vreo 4 colegi.

Ca mic sfat de Stan Patitul, nu luati din prima 1 singura marca, in cantitate mare. Mai degraba luati pachete din alea de test la inceput. Daca mai sunteti pe aici care faceti comanda, poate ne mai facem schimb de chestii intre noi. D ex am un coleg care a ramas pe cap cu 24 de conserve Smilla. le-a dat pana la urma...

Singurul meu regret e ca nu am stiut de siteul asta si cand traia cainele.

#29
klodia

klodia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.08.2016
hi toată lumea, există în prezent 5% și 3% reducere atunci când utilizați acest coduri de reduceri zooplus: COD7415

#30
Ina.Click

Ina.Click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 09.07.2007
thanks! fir-ar, abia ce am dat comandă. Dar nu cred că se cumulează cu a mea, eu am dintr-aia pe tot anul 4%.
edit - wait a second, postul ăsta e cam dubios....

Edited by Ina.Click, 13 August 2016 - 20:50.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate