Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Eroare The requested url was not found on this server

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Ady_efz

Ady_efz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.07.2011
Cred ca am inteles, tu zici k aici in imaginea mea este JPG.  iar in sursa mea este jpg. ok, posibil sa ai dreptate, dar totusi de ce unele poze imi da zoom la ele ???aici nu sunt dumerit !

View Postmsmihai, on 09 aprilie 2013 - 08:10, said:

http://www.ltiordach.../original/1.JPG

http://www.ltiordach.../original/1.jpg

Ti se pare tie ca au aceeasi denumire?

Daca nici acum nu te mai prinzi care e problema, eu zic sa te lasi de treaba si sa lasi una din colegele tale prepubere sa o duca la capat. Nu de alta, dar maine poimaine poate vreau sa ma inscriu la liceul vostru si nu pot sa dau zoom pe ghena aia de gunoi laboratorul de chimie Posted Image


ok, este ghena aia de gunoi a edu.ro ;) ca,sa sti si tu :) nu eu am creeat sau tu :-j ok,

#20
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View PostAdy_efz, on 07 aprilie 2013 - 18:19, said:

Scz dak am facut un subiect nou dar nu am gasit pe nicaieri despre aceasta problema a mea Posted Image  
Am incarcat pe host un site acum cateva zile si am si niste poze prin care la deschiderea pozei apare pe desktop o poza iar apoi k, sa dai zoom pe ea imi apare aceasta eroare  The requested url was not found on this server   de ce imi apare aceasta eroare ? nu inteleg !!!!! sunt disperat sa zic asa, nu gasesc solutia X-( va multumesc mult de tot si astept rasp cat mai rpd din partea dvs. cu tot respectul !
Nu văd problema PHP, deci întrebarea ta este off-topic pe această arie.

Te rog ca de acum încolo să postezi pe aria corectă, altfel vei primi warn.

#21
Ady_efz

Ady_efz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.07.2011

View PostOriginalCopy, on 09 aprilie 2013 - 09:12, said:

Nu văd problema PHP, deci întrebarea ta este off-topic pe această arie.

Te rog ca de acum încolo să postezi pe aria corectă, altfel vei primi warn.


as dori daca se poate sa stergi acest topic, multumesc frumos !

#22
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

View PostAdy_efz, on 09 aprilie 2013 - 09:26, said:

as dori daca se poate sa stergi acest topic, multumesc frumos !
Topicul este proprietatea SoftNews S.R.L. acum, aşa cum ai citit în regulament când te-ai înregistrat, iar el conţine informaţii tehnice acurate ce pot fi utile şi altor utilizatori care se vor lovi de aceeaşi problemă.

Dacă l-aş şterge, mi-aş bate joc de timpul pe care Fane_Ciorap l-a investit în a îi ajuta pe acei oameni.

#23
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Ai uitat de Fane msmihai care a gasit de fapt problema si i-a aratat micului programat.. micului unde-i buba si ce trebuie sa faca.

Drept urmare, m-am suparat si vreau sa-mi fie sterse interventiile de pe acest topic! Si o sa bat din picior pana o sa mi se stearga.

PS. Nu se vede, dar m-am incruntat foarte urat in fata monitorului, zice lumea ca-s klingonian.

Edited by msmihai, 09 April 2013 - 11:13.


#24
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
@Ady_efz,
1. Situl unui liceu ar trebui sa oglindeasca activitatea lui. Situl ce l-ai prezentat tu, pe langa faptul ca este ORIBIL nici nu are legatura cu situl unei scoli.
2. msmihai ti-a dat raspunsul la problema ta. Trebuie sa verifici CALEA spre fisiere si EXTENSIA. imagine.jpg nu este acelasi lucru cu imagine.JPG si nici cu Imagine.jpg Asta pentru ca cel mai probabil hostingul tau este pe sistem linux: http://tldp.org/LDP/...sect_03_01.html mai precis, este CASE SenSiTiVE (adica litera mica nu este acelasi lucru cu litera mare).
Pentru a intelege mai bine, fiecare caracter este reprezentat de un NUMAR in tabela ASCII:
[ http://www.asciitable.com/index/asciifull.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
3. Tu incepi sa JIGNESTI si apoi dai ca descreieratul 4 reporturi in interval de o ora? Pentru asta meriti Suspendare definitiva. Nu o fac pentru ca am speranta ca te calmezi si nu te mai crezi miezul din fanta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate