Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Vand/cumpar/caut/donez

- - - - -
  • Please log in to reply
206 replies to this topic

#73
perus

perus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 01.06.2007
sau cumpar dar sa fie eiftin cam in jur de 100 le

#74
Gothic Embrace

Gothic Embrace

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 05.08.2007

View PostGothic Embrace, on Oct 2 2007, 15:42, said:

Ofer spre adoptie 10 puisori de hamster sirian  :inlove:

S-au nascut duminica, deci au abia 3 zile, dar de la 4 saptamani pot deja sa ii dau.
O sa pun poze cu ei imediat ce arata prezentabil, adica atunci cand or sa aiba blanita, ochisori. ^_^

Puteti lasa PM sau la adresa de mail/ID de mess: [email protected]


Anuntul nu mai este valabil! Multumesc tuturor celor care au raspuns!

#75
apasha

apasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 10.11.2007
Ofer spre adoptie o pereche de nimfe, eu le iubesc foarte mult dar unde ma mut nu le pot lua cu mine. Vreau sa le ofer cuiva care le va iubi si ingriji, care le lasa sa iasa din cusca si nu le tine pe post de bibelou, si in special, cineva care nu are caine sau pisica. Va rog in cel mai scurt timp dati-mi un PM ca e urgent.
Atasez poze

#76
dianamarga

dianamarga

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.03.2008

View Postapasha, on Mar 11 2008, 17:47, said:

Ofer spre adoptie o pereche de nimfe, eu le iubesc foarte mult dar unde ma mut nu le pot lua cu mine. Vreau sa le ofer cuiva care le va iubi si ingriji, care le lasa sa iasa din cusca si nu le tine pe post de bibelou, si in special, cineva care nu are caine sau pisica. Va rog in cel mai scurt timp dati-mi un PM ca e urgent.
Atasez poze
Salut,

Le-as lua eu, cu placere, tocmai m-am mutat la casa.
Insa, crezi ca le poti trimite la Alba Iulia, pleaseeee? Cred ca cu Cargusul, au si curier pet, asa ceva, si platesc eu, la livrare. Astept raspuns! Merci.

View Postdianamarga, on Mar 18 2008, 14:16, said:

Salut,

Le-as lua eu, cu placere, tocmai m-am mutat la casa.
Insa, crezi ca le poti trimite la Alba Iulia, pleaseeee? Cred ca cu Cargusul, au si curier pet, asa ceva, si platesc eu, la livrare. Astept raspuns! Merci.
ID mess:   marga_diana_td

#77
heavystorm2005

heavystorm2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.04.2006

View Postapasha, on Mar 11 2008, 17:47, said:

Ofer spre adoptie o pereche de nimfe, eu le iubesc foarte mult dar unde ma mut nu le pot lua cu mine. Vreau sa le ofer cuiva care le va iubi si ingriji, care le lasa sa iasa din cusca si nu le tine pe post de bibelou, si in special, cineva care nu are caine sau pisica. Va rog in cel mai scurt timp dati-mi un PM ca e urgent.
Atasez poze

daca le mai ai le vreau eu:) nu mai am nici un animal de casa..am avut un papagal 13 ani dar din pacate sa imbolnavit si a murit... deci stiu despre ce ei vb...daca mai e valabil dami un semn.. 0745461771 sau [email protected]

View Postapasha, on Mar 11 2008, 17:47, said:

Ofer spre adoptie o pereche de nimfe, eu le iubesc foarte mult dar unde ma mut nu le pot lua cu mine. Vreau sa le ofer cuiva care le va iubi si ingriji, care le lasa sa iasa din cusca si nu le tine pe post de bibelou, si in special, cineva care nu are caine sau pisica. Va rog in cel mai scurt timp dati-mi un PM ca e urgent.
Atasez poze

daca le mai ai le vreau eu:) nu mai am nici un animal de casa..am avut un papagal 13 ani dar din pacate sa imbolnavit si a murit... deci stiu despre ce ei vb...daca mai e valabil dami un semn.. 0745461771 sau [email protected]

#78
baladi

baladi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 05.01.2007
adopt/cumpar testoasa de florida mai mare de 5 cm. Locatie Cluj

o/il astept cu drag.
Ymess: baladi_m
tel 0747771956

#79
Animalutze

Animalutze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 28.04.2008
Baladi, daca mai esti interesat, contacteaza-i pe cei din acest grup de Yahoo: http://pets.groups.y...ys-adoption_ro/ - ei sunt un ONG care se ocupa cu salvarea si plasarea broscutelor de Florida si in mod sigur te vor ajuta cu broscuta pe care o doresti.

#80
Marni_666999

Marni_666999

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.02.2007
Buna,
am gasit o nimfa (Tulcea) dar stapanii nu au fost de gasit asa ca acum ii caut pereche ..

P.S. Stiu si eu varianta cu petshopul.

#81
mihaela79

mihaela79

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 840
  • Înscris: 26.05.2006
nu are cineva o curte...unde sa tina un catel amarat...sta legat la mine la bloc, stapana lui s-a mutat in gazda....si gazda nu vrea sa primeasca si cainele in casa....
imi e asa mila de el...sta legat...ploua pe el...eu nu pot sa-l iau in casa ca am catel...
stapana lui zice ca o sa-i aduca mancare...doar sa-i gasesca o curte unde sa stea catelul.

Attached Files



#82
copycat899

copycat899

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.05.2008
Salut

Am 2 nimfe si as vrea sa le vand sau sa le schimb pe un pui micul alexandru (dau dif de pretz). Sunt f dragalase, si au sub un an.

Mirela
0749 377 867

Edited by copycat899, 23 May 2008 - 22:26.


#83
copycat899

copycat899

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.05.2008
up

#84
gheo22

gheo22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.11.2006
locuiesc la Ozana, bucuresti am mai multe broaste testoase de la cea mai mica pana la cea mai mare , cam vreo 8:) mi-au ramas de la cineva care e plecat in afara

Attached Files



#85
TNT-NET

TNT-NET

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 20.10.2006
Donez 9 hamsteri , 5 fete si 4 baieti , numai pot sa ii tin pentru ca se bat intre ei ( ii tin separat fete la fete si baieti la baieti dar e jale si mi-e ca se omoara). Hamsterii au intre 7 si 9 luni  sunt foarte bine ingrijiti , grasi si au conditii super aici doar ca nu am atata spatiu si atatea custi cat sa ii pun pe fiecare in cusca lui.Vreau sa ii dau separat sau maxim 2 la acelasi stapan pentru ca nu vreau sa se bate si in noua locuinta.

#86
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

View Postgheo22, on Jun 1 2008, 15:49, said:

am mai multe broaste testoase de la cea mai mica

Sunt de apa sau de uscat?

#87
PenicilinaV

PenicilinaV

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 14.01.2008
Vand porcusor de guineea din cauza lipsei de timp pentru el. Asta e rezultatul deciziilor luate pe moment. Anuntul este valabil pt Bucuresti. Porcusorul e cafeniu si e foarte haios. Il dau cu 30 de Ron. Mananca orice.
baboon_the_doc
0721168281

#88
unzippedvision

unzippedvision

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 14.01.2008
Vand pereche de Pterophyllum scalare (scalari) matura, varianta smokey. Au depus icre de cateva ori impreuna. Pret 40 de lei.
Ma puteti contacta la [email protected]  sa scrieti va rog la subject la mail - anunt softpedia forum.

Anuntul este valabil numai in Bucuresti

#89
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 05.06.2006

View Postgheo22, on Jun 1 2008, 15:49, said:

locuiesc la Ozana, bucuresti am mai multe broaste testoase de la cea mai mica pana la cea mai mare , cam vreo 8:) mi-au ramas de la cineva care e plecat in afara

Nu-mi dai si mie doua broscute?

#90
oviliv79

oviliv79

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 339
  • Înscris: 18.09.2006
caut pescarusi japonezi..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate