Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Vand/cumpar/caut/donez

- - - - -
  • Please log in to reply
206 replies to this topic

#37
budha

budha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 20.01.2005
pune si tu poze...ca ajuta...;poate iti gasesc eu pe cineva care sa aiba grija de ele.Ale lui @adibas au ajuns la mine si sunt happyyy...si ele si eu.Pune poze si cu broscutele si cu masa,acvariu, filtru tot ce ai....

#38
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007

View Postbudha, on Feb 17 2007, 19:33, said:

pune si tu poze...ca ajuta...;poate iti gasesc eu pe cineva care sa aiba grija de ele.Ale lui @adibas au ajuns la mine si sunt happyyy...si ele si eu.Pune poze si cu broscutele si cu masa,acvariu, filtru tot ce ai....


O sa pun niste poze nu prea artistice ca nu am blitz dar iti poti face o idee.

Attached Files



#39
kitto

kitto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 10.12.2006

View Postdorel232004, on Feb 18 2007, 11:53, said:

O sa pun niste poze nu prea artistice ca nu am blitz dar iti poti face o idee.

Ai id de mess sa vorbim mai multe? Cum am zis as vrea si eu o broscutza  :rolleyes:

#40
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007

View Postkitto, on Feb 18 2007, 16:02, said:

Ai id de mess sa vorbim mai multe? Cum am zis as vrea si eu o broscutza  :rolleyes:
  
dorel232002  e IDul meu

#41
scorpio2

scorpio2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.05.2007

View Postofelia, on Aug 4 2006, 08:20, said:

si eu ofer gratis pui de hamsteri...deocamdata au doar 4 zile si sunt trei....dak sunteti din BV  ar fi mai simplu... :D


daca are cineva din Bucuresti pui de hamsteri va rog sa nu ezitati sa spuneti. imi doresc foarte tare! multumesc :)

#42
bananutza

bananutza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 19.05.2007
doneaza cineva porcusori de guineea  :rolleyes: care sa fie de prin barlad sau din apropierea lui???imi plac f mult animalutele...acum am 2 hamsteri din care cred ca unul o sa moara ca am fost cu el la veterinar si au zis ca nu sunt sanse multe sa mai traiasca insa ii fac tratament...in fine sa revin la subiect...totusi daca nu doneaza nimeni si are sa ia legatura cu mine...o sa vb de un pret anume cu toate ca nu pot sa ofer prea mult...(stiti voi a fost tata la scoala si sa taiat tot de pe lista..nu imi mai da nici bani)...multumesc anticipat

#43
bananutza

bananutza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 19.05.2007
cumpar hamster-mascul sirian de 4-6 luni...din barlad.. ma puteti gasi la id-ul matza_alintata_mik .

#44
aveul

aveul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.06.2007
Acanthoscurria geniculata si Brachypelma boehmi - doua specii de tarantule superbe!
Prima se face foarte mare - aprox 20 cm si a 2-a in jur de 17 cm
Cresc repede,mananca bine(greieri,viermisori si alte ganganii,pestisori de acvariu) si sunt formidabile! Tot ce au nevoie este un acvariu cu pamant si cateva pietre si crengutze pentru decor!
Va rog nu ma plictisiti cu glume si alte prosti inutile,fac asta pt a raspandi hobby-ul asta si la noi in tara unde toata lumea crede ca poti muri de la asa ceva si tot ce se tine in casa sunt pesti si hamsteri.
1.Acanthoscurria geniculata - aprox 10 cm - 1.7 mil
2.Brachypelma boehmi - aprox 7 cm - 2 mil
3.Aphonopelma pallidum - aprox 7 cm 1.5 mil
In stoc mai am serpi -4. Elaphe Guttata - 2.5 milioane mici
                                                      - 4 mil mari
                    5.scorpioni - Pandinus Imperator - 2.5

Va salut,Andrei

0721272662

Attached Files


Edited by aveul, 04 June 2007 - 17:10.


#45
gratian_666

gratian_666

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.06.2007
vand 3 scorpioni imperiali,marimea lor de aprox. 15 cm, traiesc in medie 9-10 ani, usor si ieftin de intretinut, INTEPATURA NU ESTE PERICULOASA PT OM. pretul 130 lei bucata.
0744479635 Gratian

Attached Files



#46
CRISTAKEM10

CRISTAKEM10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 05.02.2005
Am si eu de donat o broscuta testoasa de FLORIDA de talie mare ,
si una mai mica romaneasca fara un piciorus -talie medie.

Poate gasesc pe cineva care le adopta .

0766331852

#47
boda

boda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 22.05.2006
salut,

donez hamsteri...sunt ai fratelui meu care a facut marea greseala sa ia o pereche de hamsteri care ne-au umplut si acu avem vreo 12 bucati :) ...asa ca cine vrea inscrieti-va pe lista :)


ym: killer_m3thod
      0726.248.506

#48
PinkieSwear

PinkieSwear

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.07.2007
PUN SI EU UN ANUNTZ PT CINEVA::


Un sufletzel cauta stapan rolleyes.gif

-Perus pui, culoare verde cu capul galben( vezi poza), are pana intr-un an, colivie cu accesorii. 10 ron !!!!!

Urgent!!!!

id mess: nok7370

PT CONTACT: folositi id din anuntz, nu aici si nici pm...

Attached Files



#49
harry26

harry26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.07.2007
Vand pui Golden Retriever cu pedigre. Acum au 3 saptamani, se vor vinde dupa ce au 5-6 saptamani cand vor putea fi intarcati.
Daca sunt doritori, lasati mesaj pe forum sau mail [email protected]

Attached Files

  • Attached File  pui.JPG   42.59K   39 downloads

Edited by harry26, 23 July 2007 - 09:28.


#50
dyavolytza_x

dyavolytza_x

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 31.07.2007
Vand pui amstaff linie de exceptie si monta la fel,tata campion in bucuresti.Exzemplare foarte reusite,mai am 2 baieti si 6 fete,deparazitate intern+extern.Rog seriozitate maxima,asigur trasport gratuit in sectorul 3,canisa proprie sepot vedea oricand parinti din care provin.pretul este 100E fete si 150E baieti ptentru informati id:dyavolytza_x sau 0724035434

Attached Files



#51
cristina1

cristina1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.07.2007
salut am de vanzare pui ciobanesc german.Mai am o femela si un mascul .Au 1 luna si 2 saptamani. pretul e 150 ron.cine e interesat poate vedea parintii . ma puteti contacta la 0745853367 sau pe mail [email protected] sunt din galati

#52
irinuks89

irinuks89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 07.07.2007
parca titlul topicului era: Vand/caut/donez.. ALTCEVA decavt pisici si caini :rolleyes:

#53
Dihor

Dihor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 22.08.2007
Am 2 broaste testoase cu tample rosii de vanzare .Au cam 6-7 ani  , nu au probleme de sanatate (apa le-a fost tratata cu niste picaturi speciale)  ... sunt vioaie, dar nu prea mai au spatiu de miscare( din moment ce au crescut) .Vreau sa le vand, deoarece persoana care avea grija de ele , nu mai poate sa faca acest lucru. Mentionez ca broastele se afla in Buftea( aprox 30 min de bucuresti)
Voi reveni cu poze si dimensiuni exacte  :D in curand.Daca sunteti interesati,sau aveti intrebari nu ezitati sa ma contactati. Multumesc

#54
qqnqqch

qqnqqch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 01.12.2006
Salutare! Mai incerc si aici poate ma aude cineva. Vreau si eu un iepuras pitic de angora va rog frumos daca stiti un loc exact de unde sa iau sau aveti v-as fi recunoscatoare. Mai am iepurasi deci nu e problema stiu sa am grija de ei si ii ador (acu s-au facut mari si nu-i pot tne in casa) dar daca ar fi o rasa mica ar duce o viata de rege . Va rog sunt inebunita dupa ei si nu gasesc nicaieri  :worthy:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate