Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Cea mai buna facultate privata din bucuresti?

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#109
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003
Se face: http://www.ueb.ro/in...i-2012-2013.pdf
Altfel nu primeau autorizatia pentru profil.

#110
ThugMuzik

ThugMuzik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 06.10.2010
Am sunat la ASE la secretariate si le-am cerut cateva informatii despre culegerea de teste pentru admitere.Raspundeau intr-un sictir de parca erau f**** si neplatite.Daca iti vorbeste cineva frumos de ce sa fii om handicapat si sa ii raspunzi intepat (de unde sa stiu io/si io ce vrei sa-ti fac/mai intereseaza-te).Cred ca e o boala a secretarelor sa fie asa.

Edited by ThugMuzik, 07 March 2013 - 20:14.


#111
popascu

popascu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,775
  • Înscris: 22.04.2008
Cum sa intrebi la secretariat de culegere cum se face nu stiu ce problema ? Tu glumesti? Si mai ales aia care au candidati prea multi

#112
ThugMuzik

ThugMuzik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 06.10.2010

View Postpopascu, on 07 martie 2013 - 23:16, said:

Cum sa intrebi la secretariat de culegere cum se face nu stiu ce problema ? Tu glumesti? Si mai ales aia care au candidati prea multi

Hmm? A aparut la editura ASE o culegere cu exercitii pentru admitere si am sunat la secretariat(e) sa intreb daca se fac cumva livrari si in tara.Daca tot aparatul birocratic se poarta asa in Bucuresti,chiar ca ma sictiresc si bye bye capitala Posted Image

#113
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Romano-Americana, am lucrat cu absolventi foarte buni, dar nu erau economisti, ci informaticieni. C++, PHP, MySQL, Linux

#114
Juliee

Juliee

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 23.03.2010

View PostThugMuzik, on 07 martie 2013 - 20:13, said:

Am sunat la ASE la secretariate si le-am cerut cateva informatii despre culegerea de teste pentru admitere.Raspundeau intr-un sictir de parca erau f**** si neplatite.Daca iti vorbeste cineva frumos de ce sa fii om handicapat si sa ii raspunzi intepat (de unde sa stiu io/si io ce vrei sa-ti fac/mai intereseaza-te).Cred ca e o boala a secretarelor sa fie asa.
Obisnuieste-te.Cel putin facultatea mea(FABBV) are cele mai .. secretare.
Am primit lista buget taxa la aproape 2 sapt intarziere sa nu mai zic de legitimatiile de transport , legitimatiile de student.
Si daca te duci sa le intrebi ceva parca le ceri sa faca nu stiu ce lucru greu

Edited by Juliee, 08 March 2013 - 17:49.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate