Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Mercedes CLA 2013

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9sJY0-fH-Jw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Why The CLA Has The Best Aerodynamics in the World [Video]

#38
ssdaniel1967

ssdaniel1967

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 20.05.2010
Din pacate acest forum este foarte scurt,adica se termina la fel de brusc,cum de altfel a si inceput.Eram curios de pareri despre CLA si acum in anul 2020,aa si de la detinatori nu doar de la acei care-l vad pe strada si isi dau cu parerea fara macar sa-l conduca!

#39
beria81

beria81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 431
  • Înscris: 23.12.2008

ssdaniel1967 said:

1603592053[/url]' post='27041411']
Din pacate acest forum este foarte scurt,adica se termina la fel de brusc,cum de altfel a si inceput.Eram curios de pareri despre CLA si acum in anul 2020,aa si de la detinatori nu doar de la acei care-l vad pe strada si isi dau cu parerea fara macar sa-l conduca!

Am avut eu modelul asta, pana acum 2 luni cand a preluat-o sotia. Nu am avut niciun fel de probleme cu ea, in afara de o rechemare Mercedes si schimbul unui cablu la volan, nu am avut probleme. Revizia este 700 lei la Autoklass, au avut o campanie, nu stiu daca mai este activa.
din pct meu de vedere este o masina reusita si extrem de atragatoare dpdv estetic. Noi avem modelu cu motor 1.8 Diesel, 136CP.
ce pot sa spun, eu unul am fost multumit de masina si ma gandesc serios sa-i iau noul CLA cand isi va schimba masina, probabil anul viitor.

acum, poate sunt subiectiv, avand in vedere faptul ca sunt fan Mercedes… dar chiar am avut o experienta placuta cu aceasta masina.

Edited by beria81, 05 July 2021 - 06:15.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate