Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cum copiez de pe calculator pe telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
LukeKimberly

LukeKimberly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.02.2010
Buna ziua , stiu ca poate pun o intrebare stupida , dar azi am primit si eu noul smartphone , sony xperia t si incerc sa copiez de pe calculator (ceva jocuri) pe telefon si nu reusesc . Am incercat sa le pun in sectiunea descarcari si in sectiunea android/data , formatul jocurilor sunt .apk dar cand ma uit pe telefon nu gasesc nicaieri , as aprecia putin de ajutor , multumesc .

#2
Xbox

Xbox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 12.01.2009
Daca pui apk-uri  din pc le pui direct pe card nu conteza folderul,apoi le cauti cu un file explorer gen es,astro etc si le instalezi.

#3
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010
Daca sunt .apk trebuie intr-adevar sa le cauti cu un file explorer si sa le instalezi.

#4
MrNeo

MrNeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,871
  • Înscris: 22.06.2007

View PostLukeKimberly, on 30 octombrie 2012 - 19:45, said:

sony xperia t si incerc sa copiez de pe calculator (ceva jocuri) pe telefon si nu reusesc
Daca ai WIFI foloseste AirDroid. :)
PS: Cat ai dat pe Xperia T si de unde?

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View PostLukeKimberly, on 30 octombrie 2012 - 19:45, said:

Buna ziua , stiu ca poate pun o intrebare stupida , dar azi am primit si eu noul smartphone , sony xperia t si incerc sa copiez de pe calculator (ceva jocuri) pe telefon si nu reusesc . Am incercat sa le pun in sectiunea descarcari si in sectiunea android/data , formatul jocurilor sunt .apk dar cand ma uit pe telefon nu gasesc nicaieri , as aprecia putin de ajutor , multumesc .
Am un sfat prietenesc: ca sa nu te trezesti cu virusi pe telefon iti recomand neaparat un antivirus de pe Play Store, de exemplu avast sau bitdefender, avand in vedere ca iei jocuri probabil din surse neoficiale.

#6
LukeKimberly

LukeKimberly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.02.2010

View PostMrNeo, on 30 octombrie 2012 - 20:53, said:

Daca ai WIFI foloseste AirDroid. Posted Image
PS: Cat ai dat pe Xperia T si de unde?
Am dat 21 de milioane , de pe ilexgsm , multumesc frumos pentru sfaturi , am reusit pana la urma .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate