Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Trial&Streed Dirt

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Gogu007

Gogu007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 12.11.2005
Practica cineva Trial sau streed dirt,eu acum cateva luni am inceput sa fac trial si am "talent" numai ca am o bita de la FB si no......e mai greu dar la vara o sa imi iau un Magelano de la Bike Sports din Cluj-Napoca pana atunci trebuie sa-mi strang bani.

#2
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006
Este Magellan Tucana sau invers , n`ai ce sa faci la trial cu First Bike`uri , iti trebuie bike specializat , cam cum arata cea de la avatarul meu  , cu 7 - 8 milioane iti faci un bike de incepatori pentru trial . succes

Edited by foca28, 04 July 2007 - 15:35.


#3
LoveSensation

LoveSensation

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 07.06.2008
nu stii daca se pot gasi prin iasi la 7-8 milioane trial da sa aiba si sa :)) ca imi mai place sa fac si plimbari (scurte). Am vazut cu sa dar noi si scumpe.

Edited by LoveSensation, 07 June 2008 - 15:09.


#4
xbogdan

xbogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 26.09.2007
7 8 mil ? super niste indicatii ceva si pe mn ma pasioneaza da nu am bicicleta pentru trial si e foarte scumpa una

#5
acatoiu

acatoiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.01.2007
in banii astia iti faci o bicicleta buna de trial din piese SH. Daca esti incepator orienteaza-te catre un cadru magellan tucana, apoi mai vezi ce pise iti mai pui sa echilibrezi treaba ;) bafta la ales

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate