Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

muschi

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011
buna , daca ma duc la sala de 4 ori pe saptamana si trag tare , mananc 5 mese pe zi , odihna suficienta + suplimente nutritive si mai iau 3 fiole de testosteron enantat , 2 de decadurabolin si 1 pastila de anapon/zi se poate adauga 2-3 kg de masa musculara in 3 luni , asa ca incepator ?

#2
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
Nu! Daca tragi tare de 4 ori pe saptamana ca incepator o sa abandonezi vrand nevrand dupa prima saptamana.

#3
_Orpheus

_Orpheus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 24.03.2011
Georgefl, merge ca uns programul tau, daca dupa 3 luni nu ai 3 kile de muschi (fara grasime, pielite, oase, adica calitatea 1) mai bagi niste Synthol direct la sursa si te-ai scos.

#4
Automatism

Automatism

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 21.08.2012

View Postgeorgefl, on 25 septembrie 2012 - 23:07, said:

buna , daca ma duc la sala de 4 ori pe saptamana si trag tare , mananc 5 mese pe zi , odihna suficienta + suplimente nutritive si mai iau 3 fiole de testosteron enantat , 2 de decadurabolin si 1 pastila de anapon/zi se poate adauga 2-3 kg de masa musculara in 3 luni , asa ca incepator ?
Asa ca începator si raportat strict la ce ai informatie ai scris... nu stiu.
Vârsta - Tip - Greutate - Ce Antrenament - Alea 5 mese ce contin.
Restul nu prea fac parte din categoria proteinelor si nu vad vreun rost la atâta graba.
Aia cu 2-3 Kg masa musculara merge doar cu Synthol.

View Postdan84, on 26 septembrie 2012 - 04:09, said:

Nu! Daca tragi tare de 4 ori pe saptamana ca incepator o sa abandonezi vrand nevrand dupa prima saptamana.
Sincer la început am dat google dupa ce alea a scris: Nu mi-am placut ce am gasit asa ca am revenit frumos pe forum.
Trebuie unul care a folosit asa ceva sa spuna cum se comporta alea 3 de mai sus împreuna, asa eu ma uit pe google si parerea mea ca mai bine sta cuminte si sanatos.

View Post_Orpheus, on 26 septembrie 2012 - 06:33, said:

Georgefl, merge ca uns programul tau, daca dupa 3 luni nu ai 3 kile de muschi (fara grasime, pielite, oase, adica calitatea 1) mai bagi niste Synthol direct la sursa si te-ai scos.
3Kg de synthol?
Mai bine cumpara synthol de la început si poate sa stea linistit pe facebook.

#5
Protopopeus

Protopopeus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,484
  • Înscris: 23.05.2007

View Postgeorgefl, on 25 septembrie 2012 - 23:07, said:

buna , daca ma duc la sala de 4 ori pe saptamana si trag tare , mananc 5 mese pe zi , odihna suficienta + suplimente nutritive si mai iau 3 fiole de testosteron enantat , 2 de decadurabolin si 1 pastila de anapon/zi se poate adauga 2-3 kg de masa musculara in 3 luni , asa ca incepator ?


Bineinteles ca poti pune lejer 2 - 3 kg de muschi in 2 - 3 luni, ca incepator (mai ales ca incepator), insa nu in conditiile propuse de tine fiindca vei esua lamentabil cam cum a spus primul coleg.
Sper sa gasesc timpul necesar in cursul zilei de azi sa-ti detaliez ce sa faci...

Aaa, ca sa nu uit, raspunde la intrebarea inaintata si de colegul Automatism: varsta, inaltime, greutate, aspect corporal (mai gras, mai subtire), tipul somatic (daca-l stii, daca nu cauta pe net ce inseamna asta si incearca sa-l determini), ce mananci, cate mese iei/zi, la ce program de antrenament te-ai gandit (exercitii, impartire a grupelor, etc.). Cat mai multe informatii despre tine.

PS: uita de Synthol...

Edited by Protopopeus, 26 September 2012 - 11:41.


#6
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
Daca bagi steroizi iti recomand un hepatoprotector,un protector pancreatic si un antiestrogen si astea ar fi doar de inceput.

#7
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012

View PostProtopopeus, on 26 septembrie 2012 - 11:35, said:

Bineinteles ca poti pune lejer 2 - 3 kg de muschi in 2 - 3 luni, ca incepator (mai ales ca incepator), insa nu in conditiile propuse de tine fiindca vei esua lamentabil cam cum a spus primul coleg.
Sper sa gasesc timpul necesar in cursul zilei de azi sa-ti detaliez ce sa faci...

Aaa, ca sa nu uit, raspunde la intrebarea inaintata si de colegul Automatism: varsta, inaltime, greutate, aspect corporal (mai gras, mai subtire), tipul somatic (daca-l stii, daca nu cauta pe net ce inseamna asta si incearca sa-l determini), ce mananci, cate mese iei/zi, la ce program de antrenament te-ai gandit (exercitii, impartire a grupelor, etc.). Cat mai multe informatii despre tine.

PS: uita de Synthol...
Chiar sunt curios care-i soluţia.

Să tragi tare iniţiatorule? Eu m-am dus acum după o lună, am făcut piept, deh, ce dracu' să mai fac toate aparatele în prima zi, că e o proastă recomandare. De 2 zile mă plâng de o durere de piept, de simt că o să crăp deşi n-am tras tare, am făcut cu jumătate din cât făceam de obicei.
Băi, nici bună-mea, la 65 de ani nu ia atâtea pastile/ fiole/ anyway cât iei tu. Ce vrei să devii, Bruce Lee în 3 luni?

Edited by MihaixD, 26 September 2012 - 14:55.


#8
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011

View Post_Orpheus, on 26 septembrie 2012 - 06:33, said:

Georgefl, merge ca uns programul tau, daca dupa 3 luni nu ai 3 kile de muschi (fara grasime, pielite, oase, adica calitatea 1) mai bagi niste Synthol direct la sursa si te-ai scos.

Foarte bine! Asa am sa fac am sa iau Shyntol si am sa imi cumpar un electrostimulator muscular si cu ocazia asta nu mai pierd timpul prin sala .

View PostMihaixD, on 26 septembrie 2012 - 14:54, said:


Băi, nici bună-mea, la 65 de ani nu ia atâtea pastile/ fiole/ anyway cât iei tu. Ce vrei să devii, Bruce Lee în 3 luni?
nu bruce lee  ! eu vreu sa fiu ca Gore de la Cluj

View Postwatami, on 26 septembrie 2012 - 13:35, said:

Daca bagi steroizi iti recomand un hepatoprotector,un protector pancreatic si un antiestrogen si astea ar fi doar de inceput.

Da am uitat sa mentionez de pregnyl si clomid la sfarsitul ciclului , iar ca hepatoprotector am sa folosesc un supliment alimentar Berea .

Ma gandesc ca pe la jumatea ciclului sa iau si niste insulina

#9
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012

View Postgeorgefl, on 26 septembrie 2012 - 19:32, said:


Foarte bine! Asa am sa fac am sa iau Shyntol si am sa imi cumpar un electrostimulator muscular si cu ocazia asta nu mai pierd timpul prin sala .


nu bruce lee  ! eu vreu sa fiu ca Gore de la Cluj



Da am uitat sa mentionez de pregnyl si clomid la sfarsitul ciclului , iar ca hepatoprotector am sa folosesc un supliment alimentar Berea .

Ma gandesc ca pe la jumatea ciclului sa iau si niste insulina
Mai esti si mistocar. Reteta perfecta de ... (te/ va las sa completati) .

#10
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011
........si inc o intrebare , in pauza dintre exercitii se poate fuma o tigara ?

View PostMihaixD, on 26 septembrie 2012 - 19:40, said:

Mai esti si mistocar. Reteta perfecta de ... (te/ va las sa completati) .

te rog completeaza ca de jumate de ora incerc sa completez si nu imi iasa !

#11
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012

View Postgeorgefl, on 26 septembrie 2012 - 19:58, said:

........si inc o intrebare , in pauza dintre exercitii se poate fuma o tigara ?



te rog completeaza ca de jumate de ora incerc sa completez si nu imi iasa !

O mica curiozitate, tu ai fost vreodata la sala, doar curios. Raspunde-mi sincer.

#12
Mar-zZz

Mar-zZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,257
  • Înscris: 07.01.2012

View Postgeorgefl, on 26 septembrie 2012 - 19:58, said:

........si inc o intrebare , in pauza dintre exercitii se poate fuma o tigara ?



te rog completeaza ca de jumate de ora incerc sa completez si nu imi iasa !

da poti sa fumezi o tigara, poti sa mergi chiar si acasa, si sa te intorci sa mai dai o serie dupa, cand ai timp

parca te si vad la stirile de la ora 5 ca-ti scapi ceva in cap  dupa ce lesini in timp ce faci cine stie ce exercitiu

cat despre steroizi nu stiu ce sa zic, lumea zice ca nu e bine sa iei, eu cred ca nu e bine sa iei dar tu poti sa iei, ca doar esti baiat mare, si sa faci un review in care sa ne spui din experienta daca sunt buni sau rai (nu uita sa te intorci si peste cativa ani, dar pe partea cu medicina a forumului, si sa intrebi de ce nu ti se mai ridica drapelul si de ce ai ficatul varza)

si da poti pune 2-3 kg de muschi in 2-3 luni si fara cele enumerate de tn mai sus

Edited by Mar-zZz, 26 September 2012 - 21:12.


#13
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011

View PostMihaixD, on 26 septembrie 2012 - 20:46, said:

O mica curiozitate, tu ai fost vreodata la sala, doar curios. Raspunde-mi sincer.

vreo 10 ani , acum am facut pauza vreo 3 si vreau sa ma apuc iara

#14
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
Eu cred ca nici nu stii cum arata o sala! Pacat ca nu au inventat astia steroizi pentru cresterea inteligentei.....

#15
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011

View Postmr_alexino, on 01 octombrie 2012 - 17:01, said:

Eu cred ca nici nu stii cum arata o sala! Pacat ca nu au inventat astia steroizi pentru cresterea inteligentei.....

Clar ca nu stiu .  Ai nevoie de steroizi pt cresterea inteligentei de intrebi ? .......daca aflu te  anunt

#16
MihaixD

MihaixD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 12.05.2012
Dacă nu ai fi atât de încăpăţânat şi jm3ch3r poate că aş vrea să te ajut, aşa îmi vine să-ţi dau cu o piatră-n cap.
Deci: - nu poţi fuma!
- pentru exerciţii şi pentru proteine mai bine te duci la antrenor şi îi spui ce şi cum .

#17
Protopopeus

Protopopeus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,484
  • Înscris: 23.05.2007

View PostMihaixD, on 01 octombrie 2012 - 19:44, said:

Dacă nu ai fi atât de încăpăţânat şi jm3ch3r ..................


De ce tot insistati ?!!!
Nu ati realizat pana acum ca e un subiect la misto ?
Nici Zyzz (Dumnezeu sa-l ierte) nu cred ca a bagat in el atatia steroizi concomitent...

Baiatul vrea sa va enerveze, doar nu credeti ca chiar a evadat de la "9".

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate