Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Sfaturi in vederea achizitionarii unui monitor cu TV Tuner integrat

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
aschiuta

aschiuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 24.06.2004
Eu am folosit Samsung pana acuma si sunt multumit.. Am cautat peste tot acel model de Samsung dar nu se mai gasesc la nici un magazin. De fapt modelele de monitoare cu tv tuner de 27' de la Samsung au disparut de pe piata, iar cele de la LG nu-mi plac ca design..
Este de incredere acel magazin ?

#56
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,427
  • Înscris: 16.03.2004

View Postgeorgik12, on 01 noiembrie 2012 - 14:12, said:

LG`ul.
IPS`ul iti ofera culori mult mai vii si unghiuri de vizualizare mai mare fata de banalul TN.

Adevărat, dar și ochii sunt solicitați mai mult în cazul unui IPS, deci mare atenție!

#57
aloram

aloram

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.04.2015
probabil că este un răspuns foarte întârziat, doar poate folosi pt cineva, cam asta e starea acum în 2017!
nu mai sunt monitoare cu tv tuner sau toate tv sunt și monitoare mai mult sau mai puțin! singura problemă ar fi să vezi cum se mișcă pt calculator, unele nu sunt foarte bune și pentru calculator chiar dacă au și intrări vga (pc-d.sub în general)
cam toate până în 27' au și intrare vga încă pentru că deja încep să dispară
doar unele peste 27' mai au intrare vga (în general mărcci mai ieftine!)
tendința e de dispariție a vga, oricum cam toate calculatoarele trec acum la hdmi (sau se pot folosi adaptoare pt hdmi, există chiar și vga-hdmi!)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate