Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

AVG 2012 Internet Security vs Java Applet

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
parazitii20cm

parazitii20cm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.08.2012
Salut, sunt utilizator de Windows XP SP2. Problema mea e ca atunci cand am avut instalat AVG 2012 Internet Security acel applet de la Java nu functiona si, pe langa asta, imi bloca conexiunea de net si solutia era restartul pentru a avea iarasi net. Insist pe AVG 2012 I.S. findca avea si accelerator video pentru youtube. Stiu ca exista si Speedbit, dar asta din urma nu incarca foarte bine videoclipurile(ma refer ca ultima secunda ramane neincarcata, deci, in cazul unui playlist, nu ii bun Speedbit). Revenind la acel AVG 2012, ce as putea sa-i fac ca sa nu intre in conflict cu appletul. Atasez si mesajul care apare in conflictul dintre AVG 2012 INTERNET SECURITY si acel applet de la Java(aceasta situatie mi-a aparut pe Savevid.com-descarcare de pe youtube). Dupa ce apare acel mesaj, cum mentionam la inceputul discutiei, internetul mi se blocheaza pe orice browser(IE sau GOOGLE CHROME).

Attached Files


Edited by parazitii20cm, 24 August 2012 - 23:19.


#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Fa upgrade la XP SP3 si instaleaza ultima versiune de Java.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate