Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Oferta Egipt la sfarsitul lui iulie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
joeblow

joeblow

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 01.02.2007
Salut,

As vrea ca la sfarsitul saptamanii urmatoare sa plec intr-o vacanta de o saptamana in Egipt. Ma tot uit de cateva zile pe net si nu prea gasesc oferte - totul e pentru septembrie, octombrie, eventual august. Stiu ca e din scurt, dar de-abia acum s-a putut. Ce as vrea eu:
- un loc cu plaja frumoasa si apa limpede, corali si pesti
- nu foarte scump, dar nici ceva foarte low
- multa verdeata, flori
- transport cu avionul inclus.

As vrea sa plec pe 27, 28 sau 29 iulie si sa stau pana maxim pe 5 august. Suntem 2 persoane - daca se poate un loc mai linistit e bine; daca nu, si unul family e ok.
Prefer Sharm sau, daca exista in ofertele noastre, in Sinai, mai jos de Sharm.

Multumesc.

p.s. sunt totusi deschis si la alte destinatii - grecia, spania, antalya - problema e ca nu prea am gasit nici acolo. Exceptie ar fi Santorini pe unde am trecut si nu ar fi pe lista de prioritati.

Edited by joeblow, 19 July 2012 - 17:45.


#2
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
Pe Sharm nu prea ai sanse sa gasesti . Mai sunt locuri pentru plecari din Budapesta. Pentru celelate destinatii incerca pe topicul specific fiecarei destinatii sau cere oferte la agentiile de turism

#3
joeblow

joeblow

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 01.02.2007
da, si eu tot doar din budapesta am gasit. merci pentru sugestie, o sa incerc ambele variante.
daca cineva da totusi peste o oferta, postati, va rog, aici.

merci.

#4
pionierul

pionierul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.07.2007
Buna,

Sunt nou "in bransa" motiv pentru care va rog frumos sa ma familiarizati cu ofertele de plecare din Budapesta. Incerc anul acesta un sejur de 14 zile in Sharm. Nu am mai fost in Egipt, motiv pentru care orice sugestie sau ajutor, este bine venit.
Unde sunt cele mai bune oferte, care turoperatori, ce locuri sunt cele mai indicate in Sharm?

Multumesc anticipat, :peacefingers:

#5
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
vezi ca este un topic destinat sharm-ului unde gasesti o gramada de informatii . iar in ceea ce priveste ofertele sunt doi mari touroperatori care au plecari din budapesta spre egipt. gasesti usor ofertele lor

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate