Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Posturi amuzante de pe forum

* * * * - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
6513 replies to this topic

Poll: Posturi amuzante de pe forum (64 member(s) have cast votes)

Reguli de baza pt postare

  1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare (27 votes [42.19%])

    Percentage of vote: 42.19%

  2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare (5 votes [7.81%])

    Percentage of vote: 7.81%

  3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  4. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata (3 votes [4.69%])

    Percentage of vote: 4.69%

  5. Intregul regulament se regaseste in prima postare de pe acest topic (16 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Acest topic nu este pt a rade de problemele psihologice ale colegilor !!! (10 votes [15.62%])

    Percentage of vote: 15.62%

Vote Guests cannot vote

#1
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

Stimati soft-pedisti as avea mare nevoie de ajutorul dumneavoastra si anume,am vazut candva niste poze cu miri facute la iarba varde ,pe patura cu un cos de fructe ,sampanie,pahare si as vrea sa revad pozele acelea dar nu le mai gasesc.Ati putea sami spuneti cne ie fotograful sau unde as gasi acele poze. Va multumesc mult pentru ajutorul acordat.




Reguli de postare in acest topic:

1. Nu se posteaza numele celui ce a facut acea postare
2. Nu se face vreo referire la persoana respectiva in scopul de a da indicii spre identificare
3. Nu se va cita cu link catre postarea initiala
4. Nu se (re)posteaza injuraturi, cuvinte licentioase ori alte expresii ce deja contravin regulamentului
5. Daca postarea face referire la o dezbatere, nu se continua dezbaterea pe acest topic si nu se cauta justificari pro sau contra postarii
6. Daca cineva se recunoaste, nu face obiectul justificarii aici a acelei postari
7. Daca aveti intrebari pt cineva ce a postat aici, le adresati direct acelui user prin mesageria privata

Metoda de postare este foarte simpla, copiati textul si folositi functia de citare de pe acest topic pt a posta mesajul respectiv -> aveti exemplu postarea aceasta pt a sti cum trebuie sa arate citatele respective, adica postarile voastre.

Neconformarea cu cele cateva reguli de bun simt vor atrage avertizari publice, puncte si chiar suspendari daca situatia o impune.


Din pacate, vad tot mai des ca sunt colegi ce considera amuzante si astfel rad de problemele psihologice ale colegilor. Postarile amuzante nu inseamna a lua in deradere problemele celorlalti.
Continuarea acestui tip de postari va fi considerat atac la persoana si va atrage dupa sine suspendarea directa.

Edited by Dany_Darke, 02 December 2018 - 13:05.


#2
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
Asta nu s-a sfarsit prost :
http://forum.softped...howtopic=214208
:D

#3
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
oof, iar m-am trezit tarziu.

Oricum:

Quote

nu e la misto  id-ul meu e scufitza_rosie_in_fund.cred k ar fi mai indicat sa vb acolo.


#4
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,513
  • Înscris: 06.01.2012

Quote

bai baiatule tu cred ca ori esti prost ori esti prost, una din doua, eu am zis ca am 3800S nu 3800T dar daca mata te-a facut chior te fut si-n gura si sa-mi sugi penis si tu si moderatorul care imi da ban!

Posted Image

#5
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Cum ar fi sa fie un topic pe care fiecare post sa contina cel putin un cuvant vulgar sau o injuratura ?

PS: pe aria asta, nu pe SL.

#6
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

in cazul in care un barbat s-a spalat cu sapunul dimineata pe maini, iar inainte de acest lucru, a atins penisul(pentru a urina de dimineata), iar o femeie a facut baie dupa-masa(folosind acelasi sapun), ce sanse sunt ca ea sa ramana gravida? Pot exista spermatozoizi pe sapun si sa ajunga in vagin cand ea s-a spalat prin zona, nu intravaginal, doar deasupra? In cazul in care existau spermatozoizi pe penis, din cauza lichidului care poate aparea dimineata, dupa erectie...


#7
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

Cum imi dresez cainele sa faca blowjob???
Va rog ajutati-ma.
Multumesc!


#8
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

Sincer, cred că e mai sănătos să se uite copii la filme erotice decât la desene animate tembele sau la seriale de pe Disney Thecinăl.


#9
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
Pentru userii mai vechi, era acum vreo 4-5 ani un subiect cu un italian dat afara din casa pe motiv ca avea un soarec si nevasta-sa i-a dat papucii. Ala mi s-a parut cel mai funny subiect din istoria SP. Are cineva un link sa-l puna aici? Ca am dat search cu cuvinte cheie, dar n-am gasit. Sigur tre' sa stie cineva despre ce e vorba.

#10
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 06.10.2012
Era vorba despre un topic in care spuneam ca mi-am facut asigurare obligatorie pt locuinta.
Raspunsul unui user, este urmatorul. Acu nu stiu daca e de ras sau de plansPosted Image.


Quote

cum poti tu sa fii proprietareasa peste ceva , cand ai intrat pe forumul asta acum 11 zile si ai facut 550 posturi ? Cu siguranta ca un proprietar ar avea o viata si nu ar sta la pat lipit de un calculator non stop , sa posteze la fiecare 3 secunde.



Pam-pam.Posted Image

#11
bulesco

bulesco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,851
  • Înscris: 28.08.2012

View Post-Diana-, on 18 octombrie 2012 - 09:26, said:

Era vorba despre un topic in care spuneam ca mi-am facut asigurare obligatorie pt locuinta.
Raspunsul unui user, este urmatorul. Acu nu stiu daca e de ras sau de plansPosted Image

.

cum poti tu sa fii proprietareasa peste ceva , cand ai intrat pe forumul asta acum 11 zile si ai facut 550 posturi ? Cu siguranta ca un proprietar ar avea o viata si nu ar sta la pat lipit de un calculator non stop , sa posteze la fiecare 3 secunde.Pam-pam.Posted Image
Ala-i dus maica, iarta-l!

#12
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 06.10.2012

View Postbulesco, on 18 octombrie 2012 - 09:29, said:

Ala-i dus maica, iarta-l!

Concluzia e ca doar homleșii au voie pe forum, ăștilanți cu căși, noPosted Image

#13
bulesco

bulesco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,851
  • Înscris: 28.08.2012

View Post-Diana-, on 18 octombrie 2012 - 09:31, said:


Concluzia e ca doar homleșii au voie pe forum, ăștilanți cu căși, noPosted Image
HAbar n-ai ce are-n cap. :lol:

#14
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Alooo, suntem seriosi pe topicul asta sau ce facem ? Va rog sa postati la subiect !

#15
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

I-am aplicat prietenei aseară un sex oral ca la carte, dar cum sunt răcit, s-a scurs puţin mucus din nas la ea în vagin. Există riscul să rămână însărcinată?!


#16
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 06.10.2012

View PostPuferiu, on 24 octombrie 2012 - 19:23, said:

Posted ImagePosted Image
Lasa-ma sa ma prabusesc de ras....te rroggPosted Image

#17
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

La Muzeul Brukenthal erau niste copii din ipsos, asa ca am intrebat un ghid: unde sunt copiii din ipsos ?


#18
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

Quote

Am citit si am auzit ca intr-o zi (26 noiembrie 1977) un extraterestru pe nume Vrillon, reprezentant al comandamentului galactic Ashtar, a intrat pe frecventa unui post de televiziune (ITN) si a trimis un mesaj catre omenire.
Voi ce credeti, este o farsa sau chiar este cu adevarat un mesaj venit de la un extraterestru...


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate