Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Display Nokia E72

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
crouch010

crouch010

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.07.2012
Salut,sunt nou pe acest forum.Vin cu o problema,cred ca este o problema.Acum 2 zile mi`am luat un Nokia E72 la cutie full,accesoriile erau sigilate iar telul a fost folosit cateva luni de un baiat.Este impecabiil mai are garantie 12 luni si spune ca nu a fost umblat in el.Ma rog problema este ca display`ul se vede pixelat,adica pixelii sunt destul de mari,eu am mai avut inainte E71 si parca parca nu se vedea asa,ori m`am obisnuit eu cu iPhone 4(retina display).Sa il duc la garantie?parca prea de tot se vede displayu`l....

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Cred si eu ca vezi pixelii avand in vedere ca iPhone4 are densitatea pixelilor aproape dubla fata de E72. Nu te ingrijora, telefonul nu are nicio problema.
Si mie mi s-a parut extrem de pixelat ecranul de pe SE W880i dupa ce am trecut pe Defy (222 ppi vs 265 ppi).

Edited by Hider141, 04 July 2012 - 07:57.


#3
crouch010

crouch010

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.07.2012
Mai are un baiat un Nokia E72 o sa ma vad cu el astazi ,daca si la el se vede la fel e OK,paote o avea ceva al meu....:(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate