Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Mirel Radoi revine la Steaua

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
eug3n92

eug3n92

    Mechanical Engineer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 28.09.2009
OFICIAL! Se intoarce in Templu! Mirel Radoi revine la Steaua pentru visul oricarui suporter! Momentul cel mai asteptat in Ghencea!

[ http://assets.sport.ro/assets/sport/2012/07/01/image_galleries/160977/oficial-se-intoarce-in-templu-mirel-radoi-revine-la-steaua-pentru-visul-oricarui-suporter-momentul-cel_size1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Stelistii au motive de bucurie, chiar daca echipa lor nu a castigat recent vreun tofeul important. Mirel Radoi a spus ca se intoarce la Steaua in cel mult doi ani!
"Va spun sincer, fara modestie, ca as reveni la Steaua peste doi ani cu cea mai mare placere. Atat mai am contract cu Al Ain si as veni special sa ajut echipa cu experienta mea", a spus Mirel Radoi la DolceSport.
Are insa o mare problema, chiar daca isi doreste atat de mult sa mai joace in tricoul Stelei:
"Cu noul proiect care se deruleaza in Ghencea, nu stiu daca mai pot ajuta echipa ca jucator. Dar daca vor dori, le pot oferi anumite sfaturi, ajutor moral. Nu vrea sa incurc pe cineva, mai bine ma retrag cand pot, decat sa ma fac de rusine", a mai afirmat fostul capitan din Ghencea.

Sursa

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate