Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Suplimente

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
dani24

dani24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.06.2012
Ce parere aveti de suplimentele de la nutritech? (mi se par mult mai iefitne decat celelalte si de aia intreb)

#2
dimydesky

dimydesky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,726
  • Înscris: 10.02.2010
Si eu sunt interesat , auzisem ca sunt ieftine pentru ca sunt produse la noi si nu se platesc taxe...

#3
posteg

posteg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 02.09.2011

View Postdani24, on 16th June 2012, 12:26, said:

Ce parere aveti de suplimentele de la nutritech? (mi se par mult mai iefitne decat celelalte si de aia intreb)

Hm, nu am incercat, trebuie sa incerci, poate iti va merge bine cu ele. Eu, deoarece nu dispun de un buget imens pentru suplimente, nu imi permit decat suplimente de la Redis. Ei importa materia prima din Olanda, Austria. Pot sa spun ca mie pentru ce doresc eu, sunt bune. Lumea sa plange ca au aspartam, fenilalanina, dar pana acum nimeni nu a murit de la ele, plus ca ce mancam din supermarketuri nu stim...
Acum, daca nu ai o alimentatie corecta, degeaba iti cumperi cel mai tare supliment de pe piata, oricum nu va face minuni. Mentalitatea romanului in mare parte este "ce este ieftin este si prost". Da, in unele cazuri este corecta afirmatia, doar in unele cazuri...
In concluzie, parerile sunt impartite: ProNutrition, Nutritech, Redis sunt "apa de ploaie" pentru unii, MuscleTech, ON, Universal, BSN, Dymatize, sunt "aurul de pe pamant".
Stabileste-ti telul, alege-ti suplimentul corect, incearca-l 3-4 luni, vezi rezultatele si atunci analizezi daca este bun sau nu respectivul supliment.

#4
dani24

dani24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.06.2012
Daca folosesc un produs 3-4 luni si nu e bun de nimic, atunci inseamna bani si timp irositi, de aceea vreau sa ma informez si vreau cat mai multe pareri mai ales de la cei care au folosit produsele de la Nutritech

#5
posteg

posteg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 02.09.2011

View Postdani24, on 16th June 2012, 16:05, said:

Daca folosesc un produs 3-4 luni si nu e bun de nimic, atunci inseamna bani si timp irositi, de aceea vreau sa ma informez si vreau cat mai multe pareri mai ales de la cei care au folosit produsele de la Nutritech

Ce mie imi merge, pe tine s-ar putea sa nu te ajute... de aceea iti spun, daca nu incerci nu ai cum sa stii.

#6
dani24

dani24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.06.2012
alte pareri nu mai aveti?

#7
posteg

posteg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 02.09.2011

View Postdani24, on 17th June 2012, 21:17, said:

alte pareri nu mai aveti?

Alte pareri, pe forumuri specializate strict pe culturism... acolo iti vor raspunde culturisti care concureaza, cu ani de experienta in spate ;)

#8
dani24

dani24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 07.06.2012

View Postposteg, on 17th June 2012, 22:06, said:

Alte pareri, pe forumuri specializate strict pe culturism... acolo iti vor raspunde culturisti care concureaza, cu ani de experienta in spate ;)
Nu trebuie sa caut neaparat pe forumuri specializate strict pe culturism, sunt sigur ca sunt si pe forumul asta care au folosit suplimente de la nutritech; vreu doar o parere, daca sunt bune sau nu.

#9
posteg

posteg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 02.09.2011

View Postdani24, on 18th June 2012, 18:02, said:

Nu trebuie sa caut neaparat pe forumuri specializate strict pe culturism, sunt sigur ca sunt si pe forumul asta care au folosit suplimente de la nutritech; vreu doar o parere, daca sunt bune sau nu.

Da, vad, e coada de ei, numai noi doi conversam...  :naughty:

#10
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011
Din punctul meu de vedere,nu.Depinde acum si ce te-ar interesa de la ei. Cred ca ProNutrition sunt un pic peste ei la capitolul piata romaneasca.Redis-ul sunt jos de tot, parerea mea, care am incercat de peste tot.

#11
posteg

posteg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 255
  • Înscris: 02.09.2011

View Postdiahim, on 19th June 2012, 04:50, said:

Din punctul meu de vedere,nu.Depinde acum si ce te-ar interesa de la ei. Cred ca ProNutrition sunt un pic peste ei la capitolul piata romaneasca.Redis-ul sunt jos de tot, parerea mea, care am incercat de peste tot.


... si pe tine gustul te intereseaza ...

#12
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011
Eu ma refeream la ce produs anume..Nu stiu ce concluzie ai tras tu..

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate