Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

skype pe n95

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Va salut, am cumparat de curand un tel sh nokia n95, functioneaza bine dar nu pot instala skype, la instalare apare ca telefonul este incompatibil. Sunt nedumerit deoarece precedentul telefon, nokia 6124, suporta instalarea, am instalat si folosit fara probleme skypepe el. Ambele telefoane au aceeasi versiune de symbian, Symbian OS 9.2, S60 rel. 3.1.
Programul a fost descarcat direct pe telefon, linkul l-am primit prin sms; de ce nu merge?

Edited by altuser09, 11 May 2012 - 10:30.


#2
Alex-AR

Alex-AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,277
  • Înscris: 19.03.2009
Incearca aici : http://blogs.skype.c...ta_release.html
Aici : http://handheld.soft...load-89548.html

#3
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Multumesc, am mers pe unul din linkuri, am descarcat si am instalat. Acum este ok, multumesc inca o data.

#4
Alex-AR

Alex-AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,277
  • Înscris: 19.03.2009
Cu placere !. Se poate inchide

#5
siven01

siven01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 30.11.2003
Daca se poate mai multe detalii , am si eu aceeasi problema si nu ma descurc cu instalarea pe telefon . Certificat nevalabil la varianta primita pe SMS de la Skype . Ptr varianta din linkurile de mai sus cum fac download si cum instalez ?

#6
Alex-AR

Alex-AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,277
  • Înscris: 19.03.2009
Nu stiu exact cel varianta de symbian ai, eventual descarca-le pe toate si vezi care merge. Incearca prima data de pe link-il Softpedia v1.5 for S60 3rd Edition [SISX]

#7
siven01

siven01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 30.11.2003

View PostAlex-AR, on 8th June 2012, 18:57, said:

Nu stiu exact cel varianta de symbian ai, eventual descarca-le pe toate si vezi care merge. Incearca prima data de pe link-il Softpedia v1.5 for S60 3rd Edition [SISX]
Am descarcat pe calculator si apoi am copiat pe cardul atasat telefonului . Nu stiu cum sa am acces acolo sa instalez .
Nokia N95 RM 159 Software aparat 35.0.002
Nokia N95 S60 3 edition pack1

#8
siven01

siven01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 30.11.2003
nu merge nici una din variante , la toate acelasi certificat invalid

#9
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Ieri mi-am sters skype, am crezut ca o sa-l pot reinstala, am urmat pasii pe care i-am facut acum un an, nu mai pot sa-l instalez. Imi apare mesajul "certificat expirat".

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate