Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

The Expendables 2 (2012)

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,105
  • Înscris: 22.11.2011
Ce tot criticati atata filmul, eu sunt foarte bucuros ca am mai avut inca o data ocazia sa ii vad pe actorii astia la care ma uit de cand sunt mic, bonusul a fost ca i-am vazut impreuna, intr-un film, ce mai conteaza cum a fost filmul? Pana la urma filmul nu a fost rau nici ca scenariu sau regie, toata chestia e ca pana acuma au fost facute multe filme de genul asta si ni se pare ca nu a mai adus nimic nou, daca era lansat unu asemenea film la inceputul anilor 90 cred ca rupea box-office-ul.Stallone a si spus ca va continua sa mai faca The Expendables atata timp cat AMUZA lumea.Evident ca se putea lucra mai bine filmul, putea fi mult mai bine expus dar doar in o ora jumate si cu atatia actori batausi realizezi ca timpul e prea scurt pentru tot ce ai putea face.Pentru mine aparitiile lui Norris si Arnold au fost un deliciu, imi venea sa sar de bucurie :D , faza cu Norris cand spune bancul a fost poate cea mai tare faza din film, pur si simlu filmul imbina actiunea cu parodia, mai exact trecutul lor cu prezentul lor si replica lui Arnold de la sfarsit a fost de-a dreptul memorabila dar mi-a trezit un sentiment de mila, cred si un suspin.
Nota 10+  de la mine.

#74
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
yippee ki yay

#75
stms10

stms10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.10.2012
Film tare - pentru barbati adevarati !
Interzis stoarfelor care toata ziua se epileaza, se scobesc printre unghii, si-si scot ochii cu penseta. Posted Image

[ http://www.flicksandbits.com/wp-content/uploads/2012/08/The-Expendables-2-Wallpaper-Stallone.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate