Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Role...

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AlexHP

AlexHP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 24.02.2012
In primul rand m-a scuzati pentru ca am mai avut un subiect de acest gen in "Arena" la categoria "Alte sporturi" dar acolo nu am primit niste raspunsuri care sa ma lamureasca...nu vreau sa fac posturi sau altceva.Ok, sa incepem vreau sa stiu toate parerile voastre despre perechia de role de aici.
Vreau sa stiu tot , adica:
1.Avantaje si dezavantaje
2.Daca isi merita pretul
3.Daca sunt bune pentru mine (am 13 ani) si vreau doar sa ma plimb cu ele adica nu trick-uri sau d'astea (mentionez ca stiu cat de cat sa merg pe role adica nu am pus prima data piciorul in asa ceva)
4.Daca rulmentii sunt buni
5.Daca prind cat de cat viteza
6.Daca sunt bune pentru un tip de drum care nu este tocmai "ca in palma"
7.Si ultima...am observat ca la aceasta pereche de role , acolo in varful degetelor , nu are nici o parte din plastic adica este doar soseta si vreau sa stiu daca acest lucru poate sa afecteze cu ceva sau daca acea soseta se poate rupe (scuzati-ma pentru aceste intrebari tampite, dar chiar nu am habar)

Deci daca cineva nu are ce face in seara asta sau pur si simplu vrea sa m-a ajute...
Multumesc anticipat  :peacefingers:

#2
S3Se7

S3Se7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 17.12.2009
Eu unul spun ca sunt bune, doar ca nu sunt role cu care sa faci trick-uri sau alte chestii din astea. Daca e sa ne raportam la drum, depinde cat de denivelat e (prin cratere nu poti merge nici cu cele mai ale-dracu' role). Viteza cred ca prinzi destula cu ele.
Cat despre rulmenti, nu te mai pot ajuta aici, daca crezi ca poti sa mai astepti raspunsuri, asteapta, eu ti-am spus parerea mea despre rolele pe care vrei sa le cumperi.

:cheers: .

#3
AlexHP

AlexHP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 24.02.2012

View PostS3Se7, on 11th April 2012, 22:27, said:

Eu unul spun ca sunt bune, doar ca nu sunt role cu care sa faci trick-uri sau alte chestii din astea. Daca e sa ne raportam la drum, depinde cat de denivelat e (prin cratere nu poti merge nici cu cele mai ale-dracu' role). Viteza cred ca prinzi destula cu ele.
Cat despre rulmenti, nu te mai pot ajuta aici, daca crezi ca poti sa mai astepti raspunsuri, asteapta, eu ti-am spus parerea mea despre rolele pe care vrei sa le cumperi.

:cheers: .
Multumesc ! Mai astept pareri...
Am mai spus ca nu vreau sa fac trick-uri cu aceste role.

#4
mihaitzasx

mihaitzasx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.06.2011
Daca vrei niste role care sa fie si rapide si confortabile cauta sa iti alegi un brand renumit, care face asa ceva, nu unul "no name"... Altfel o sa ai parte de surprize neplacute si o sa renunti la ele in scurt timp pentru ca nu va fi placut sa le utilizezi. Eu personal ma dau pe Rollerblade si sunt foarte multumit de ele dupa ani si ani de zile...

Nu as schimba acest brand pt nimic in lume !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate