Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Rhesus negativ

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Stelaris

Stelaris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.06.2009

View Postrox, on 10th April 2012, 21:44, said:

Eu am rh negativ, nu sunt "altfel" decat restul oamenilor, n-am nici un hobby special si nici interese neobisnuite. A, si sunt mai putin bolnavicioasa decat multi cunoscuti cu rh pozitiv (nu e dovedit nicaieri ca oamenii cu rh negativ sunt mai vulnerabili/ bolnaviciosi).
A, n-am capul mare (cred, cel putin nu mai mare decat altii :lol: ) si am ochii chiar mici. Or fi gresit zeii tiparul cu mine?

E bine ca ai ramas si cu sanatatea :) daca celelalte aptitudini nu le mai ai. Sau... nu esti constienta de ele inca. Incrucisarea permanenta a celor cu rh negativ cu cei cu rh pozitiv duce, clar, la pierderea sau dezactivarea unor gene. De aceea unele populatii incearca sa isi mentina puritatea sangelui (de ex. evreii). Si cei din familia regala britanica au toti rh negativ si nu ar accepta nici in ruptul capului sa intre cineva cu rh pozitiv in familia lor. Prietenii stiu de ce...

Plus ca mai sunt si riscurile medicale. Daca o femeie cu rh negativ face tratament cu imunoglobulina ca sa nu aiba probleme cu sarcina, copilul va fi afectat din cauza mercurului continut in imunoglobulina, ca antiseptic. Statele Unite sunt pline de copii autisti din cauza Rhogam-ului (imunoglobulina lor), care probabil la batranete fac si Alzheimer. Asa ca cel mai bine este ca negativii sa faca copii cu negativii, iar pozitivii, cu pozitivii .

Cat despre "puterile speciale", exista experimentele gen PSI WHEEL care se pot folosi ca test. Orice om poate misca un psi wheel putin, dar cineva cu genele necesare ca sa poate produce o forta vitala mare, il va misca si o ora. Eu l-am miscat doar jumatate de ora, dupa care am inceput sa ametesc, asa ca m-am oprit.

Edited by Stelaris, 12 April 2012 - 14:46.


#20
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Da, da, cum sa nu. Ce aberatie de topic.

#21
Stelaris

Stelaris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.06.2009
Aberatie, neaberatie, faptele sunt fapte. Intreaba medicii.

#22
Mount_Yermom

Mount_Yermom

    my other ride is yermom

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,346
  • Înscris: 09.05.2010

View PostStelaris, on 13th April 2012, 11:49, said:

Aberatie, neaberatie, faptele sunt fapte. Intreaba medicii.

Daca ai intreba medicii ti-ar pune diagnosticul corect. Sa nu te miri apoi ca vei sta intr-o camera capitonata, vei face des dusuri reci si te vei imbraca cu o camasa cu manecile asa de lungi c-ar trebui s-o pui la uscat pe antena de pe casa.

Asa ca mai bine nu-i intreba si mergi pe burta.

#23
Stelaris

Stelaris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.06.2009

View PostMount_Yermom, on 13th April 2012, 10:58, said:

Daca ai intreba medicii ti-ar pune diagnosticul corect. Sa nu te miri apoi ca vei sta intr-o camera capitonata, vei face des dusuri reci si te vei imbraca cu o camasa cu manecile asa de lungi c-ar trebui s-o pui la uscat pe antena de pe casa.

Asa ca mai bine nu-i intreba si mergi pe burta.

Uite inca o "aberatie":  un rus care a construit o piramida uriasa pentru a lua contact cu extraterestrii care au creat rasa umana si au plecat de pe Pamant inaintea Potopului. Piramidele antice erau de fapt mecanisme energetice prin care preotii si faraonii comunicau intre ei telepatic si cu alte civilizatii. de fapt piramida pe care o veti vedea in faza de constructie face parte dintr-un grup de noua piramide, ansamblu numit Noua Atlantida. Proiectul este sprijinit de Putin, care le-a dat voie sa isi aleaga dintre mii de hectare din Siberia, locul necesar cu cea mai mare incarcatura energetica. nu-i asa ca si astia abereaza cand investesc zeci de milioane de dolari in asemenea piramide?
Link http://pyramids.iicu....php?id=198&L=1

#24
Dejanvk

Dejanvk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 25.03.2011
eu am O- si am toate simptomele ...
Nu am mai iesit din casa de ani buni, doar la scoala ies.
Dami pm pentru mai multe detalii

#25
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
Daca n-ai puterea sa ghicesti numerele de la loto,restu' puterilor sunt in zadar!:)))

#26
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View PostStelaris, on 13th April 2012, 12:10, said:

Uite inca o "aberatie":  un rus care a construit o piramida uriasa pentru a lua contact cu extraterestrii care au creat rasa umana si au plecat de pe Pamant inaintea Potopului. Piramidele antice erau de fapt mecanisme energetice prin care preotii si faraonii comunicau intre ei telepatic si cu alte civilizatii. de fapt piramida pe care o veti vedea in faza de constructie face parte dintr-un grup de noua piramide, ansamblu numit Noua Atlantida. Proiectul este sprijinit de Putin, care le-a dat voie sa isi aleaga dintre mii de hectare din Siberia, locul necesar cu cea mai mare incarcatura energetica. nu-i asa ca si astia abereaza cand investesc zeci de milioane de dolari in asemenea piramide?
Link http://pyramids.iicu....php?id=198&L=1
Am facut experiente cu piramida. sint niste efecte.

#27
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,515
  • Înscris: 09.09.2017
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ndYi7_g9SCw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate