Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

Cont Myvodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006
Cand m-am dus pe myvodafone pe contul meu de abonamemt imi arata acolo ca am incarcat o cartela pre-pay din contul meu de 2 ori . Pot sa vad catre ce numere am trimis euro ?S-au s-a terminat si am pierdut tot.

#2
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Logheaza-te in cont si intra pe linku asta.

https://www.vodafone...istoryAction.do

#3
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
AnoXys daca esti asa sigur ca e frauda poti incerca la RC *222. Contul MyVodafone nu e exclusiv responsabilitatea ta, fiind localizat pe serverele Vodafone.
Dar... in orice transfer credit primesti SMS in care esti anuntat ca ai incarcat x euro in contul cartelei cu numarul de telefon xyz. Intereseaza-te la *222 si de unde s-a facut transferul,daca e de pe telefon sau on-line. Poate ti-ai lasat telefonul nesupravegheat si cineva s-a servit singur.

#4
AnoXys

AnoXys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 08.08.2006
Ideea este ca am incarcat o data sigur. Dar a II-a oara in nici un caz. Si am trimis pe un prepay 4 euro care costa vreo 20 de lei si ceva dar de fapt mie imi apar 2 incarcari de 4 euro. Nu sunt zgarcoman dar sunt curios cui am trimis a II-a incarcare.

PS: La reincarcari efectuate imi scrie nu sunt inregistrari in lista iar la factura imi apare asa

Factura :

Abonamente și extraopțiuni 32,11
Servicii utilizate 38,02
Beneficii 26,28
Reduceri -29,48
Total fără TVA 66,93
TVA 16,06
Total cu TVA inclus 82,99
Sold precedent 0,00

Detalii:

Attached File  factura.jpg   390.24K   29 downloads

Detalii 2:

Attached File  factura2.jpg   40.47K   29 downloads

#5
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Mie imi apar reincarcari si din luna noiembrie in lista aia.
Suna la ei si clarifica,sigur vad catre cine ai transferat.

#6
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostAnoXys, on 25th March 2012, 20:54, said:

Cand m-am dus pe myvodafone pe contul meu de abonamemt imi arata acolo ca am incarcat o cartela pre-pay din contul meu de 2 ori . Pot sa vad catre ce numere am trimis euro ?S-au s-a terminat si am pierdut tot.

Buna,

Lasa-mi te rog, un mesaj privat cu numarul de pe care s-au efectuat reincarcarile pentru a putea verifica ce s-a intamplat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate