Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 

Manopere incalzire, manopere sanitare, alte preturi.

- - - - -
  • Please log in to reply
937 replies to this topic

#937
florin71_skoda

florin71_skoda

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 18,070
  • Înscris: 02.01.2008
Ai mai intrebat in 2 locuri. Si asta dupa ce ti sa explicat in al 4-lea loc ca centrala nu are absolut nimic.

Ai facut un topic special pentru centrala ta si problema ta. Insista in topicul respectiv. Degeaba insisti in alte locuri, ca raspunsul va fi acelasi.
(Din punctul meu de vedere, tu habar nu ai sa citesti un contor de gaz. Dar poate ca ma insel si ai tu dreptate)

Tu nici acum nu ai invatat ca trebuie sa spui si exact modelul de centrala ? Zici ca esti prost (scuze), sau doar te faci ca nu intelegi si tot insisti aiurea. Ti-am mai spus sa zici exact modelul de cetrala si ce problema ai. Dar tu te faci ca ploua si insisti sa intrebi in alte partii.

Eu momentan totusi cred ca centrala ta nu are absolut nimic. Daca ai detalia corect problema, misterul ar fi aprope rezolvat. Insa tu insisti ca-i ba contorul, ba centrala, ba drobul de sare (adica neintelegerea, ca sa nu zic iar prostia, ca fiecare este cu meseria lui)

Edited by florin71_skoda, 11 November 2021 - 00:55.


#938
elbjorn

elbjorn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 02.09.2016
Salut, am si eu o curiozitate.

Cam la cat m-ar ajunge ajunge manopera pentru a renova o baie de garsoniera in Sector 1 ?
Am nevoie de ceva functional si cat mai ieftin, cu perdea de dus si scurgere in podea.
Toate cele prin baie m-ar ajunge la 2500ron (dedeman).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate