Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

macbook sau laptop normal.?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Macbucismul asta e un fetish foarte bizar... M-am uitat si eu, sincer, acum cateva luni cand mi-am luat laptop-ul si la Mac-uri, dar nu m-a incantat asa mult ce puteam sa-mi iau la banii aia.

#38
emirea

emirea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 11.02.2010
Bun , deci sincer sa va spun ratiunea ma duce catre un laptop normal , m-a uimit Asus Zenbook.
Pe de alta parte, tot pot spune ca imi ramane inima la un Apple, asta o spun din anumite considerente. Adica e placerea aceea cand vine cineva si i se increteste fruntea cand vede marul muscat, dar pana la urma urmei nu ma incalzeste cu nimic firma. Si cred ca voi roamane la un laptop obijnuit. Nu ma incalzeste cu nimic ca cineva sa stramba din nas cand vede ca am eu APPLE. Din punct de vedere al performantelor si al pretului, mult peste un pret nejustificat, acum am realizat si eu, si asta ca si in cazul Iphone dai 30 de milioane pe sticla si aluminiu.. mhh..
Trebuie sa ma orientez ff bine la ceea ce mi-au aratat si utilizatorii de mai sus.. ori la un Asus Zenbook sper sa ma incadrez cu el in buget sau la un , si in caz ca nu e sa fie Asusul acela, la Dell sau altceva. Astept idei.

#39
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003

View Postemirea, on 3rd March 2012, 10:46, said:

tot pot spune ca imi ramane inima la un Apple, asta o spun din anumite considerente. Adica e placerea aceea cand vine cineva si i se increteste fruntea cand vede marul muscat
Au fost caracterizate in fel si chip acele persoane descrise de tine !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate