Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Flashing N95 cu Box sau fara (daca se poate)

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
feel_the_bit

feel_the_bit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 07.01.2008
Salut, am si eu un NOKIA N95 RM-159, si aseara am incercat sa ii rescriu firmwareul cu Phoenix, toate cele bune...pana cand la 89% , in statiul de rebootare a telefonului, a intelepint...si nu a mai vrut sa comunice cu USB-ul. Am incercat apoi sa il flashuiesc bifand si dead usb, si cu j.a.f. si cu phoenix, dar degeaba, nu imi gaseste usb-ul. Mentionez ca atunci cand aprind telefonul ledurile la taste se aprind, dar ecranu e negru, si vibreaza un pic la inceput. Si acum as vrea sa stiu si eu ce componente imi trebuiesc pt a rescrie firmwareul. Am cautat pe net si am gasit ceva de genul asta si vreau sa stiu daca doar de atat am nevoie sa pot scrie softul telefonului. Si daca da, sau daca nu...as vrea sa ma completati si sa imi spuneti si pasii pe care trebuie sa ii urmezi pt a reinstala firmwareul. Iar daca stiti alte modalitati de flashuire a uni telefon mort prin usb nu ezitati sa impartasiti cu mine :D. Merci!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate