Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Aplicatii, jocuri, Teme De Symbian Care Merita Folosite

- - - - -
  • Please log in to reply
536 replies to this topic

#73
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
Salutare
Tocmai ce mi-am luat un Nokia 6600 de care sunt foare multumit , cu o exceptie (sau doua :huh: ) Camera este Vga (se vede acceptabil pentru rezolutia ei) si NU ARE soft MP3.As vrea si eu unul,bineinteles daca are cineva + alte softulete utile cum ar fi FlashLight , Yahoo!Messenger si ce credeti ca mai poate fi de folos.Am aruncat o privire pe paginile anterioare si nu prea sunt puse softwareuri ... P.S. Am auzit ca exista un soft care iti transforma telefonu` in telecomanda sau ceva de genu` asta... :coolspeak:

#74
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View Postfunny_smile_2006, on May 30 2006, 08:26, said:

Salutare
Tocmai ce mi-am luat un Nokia 6600 de care sunt foare multumit , cu o exceptie (sau doua :huh: ) Camera este Vga (se vede acceptabil pentru rezolutia ei) si NU ARE soft MP3.As vrea si eu unul,bineinteles daca are cineva + alte softulete utile cum ar fi FlashLight , Yahoo!Messenger si ce credeti ca mai poate fi de folos.Am aruncat o privire pe paginile anterioare si nu prea sunt puse softwareuri ... P.S. Am auzit ca exista un soft care iti transforma telefonu` in telecomanda sau ceva de genu` asta... :coolspeak:

Exista programul pentru telecomanda aici
Pentru Mp3 poti folosi Ultra Mp3 iar pentru poze exista un program Photo Acute care face pozele de 1.3 mega pixeli  :coolspeak:  Toate le-am incercat si merg bine.  :peacefingers:

#75
RTL

RTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.06.2004
Am si eu nevoie de codul care sterge tot din MMC, iar la schim dau un super joc :D

Attached Files



#76
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
pai daca intri pe telefon acolo unde iti arata capacitatea cardului si dai format nu merge? Ce tel ai?

#77
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006

View Postradetzy, on May 30 2006, 17:15, said:

Exista programul pentru telecomanda aici
Pentru Mp3 poti folosi Ultra Mp3 iar pentru poze exista un program Photo Acute care face pozele de 1.3 mega pixeli  :coolspeak:  Toate le-am incercat si merg bine.  :peacefingers:
merci mult.... :peacefingers:

#78
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
am si eu o nelamurire: ce format este acceptat de 6600 pt teme?

#79
danalarm

danalarm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 14.08.2005
.... pentru motorola V3x? ceva teme? jocuri? va rog

#80
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Pai Motorola V3, v300... nu foloseste symbian! Aici e topic de telefoane cu symbian!

#81
RTL

RTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.06.2004

View Postfunny_smile_2006, on May 31 2006, 16:53, said:

am si eu o nelamurire: ce format este acceptat de 6600 pt teme?


".SIS"= asta este formatul pentru theme, aplicatii, jocuri si ce o mai fi

Nu man nu merge am incercat sa formatez MMC-ul de acolo de unde zici tu, imi spune ca la formatat dar degeaba este la fel, eu am un 6681.

#82
MYRCYK

MYRCYK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 13.05.2006
CU TOATE K NU MA INCADREZ IN TOPICA ASTA AM O INTREBARE:UNDE GASESC APLICATII PENTRU PALM TRE 600?STIE CINEVA SITEURI SAU DACA ARE CINEVA VA ROG SA ATASATI!!! :worthy:

#83
ionutz_cjv5

ionutz_cjv5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 04.04.2005

View PostMYRCYK, on Jun 1 2006, 15:25, said:

CU TOATE K NU MA INCADREZ IN TOPICA ASTA AM O INTREBARE:UNDE GASESC APLICATII PENTRU PALM TRE 600?STIE CINEVA SITEURI SAU DACA ARE CINEVA VA ROG SA ATASATI!!! :worthy:

stiu eu un site tare de tot e www.google.com scrii acolo palm tre 600 fre applications si iti da link-uri catre ce cauti tu :death:  :worthy:

#84
FUHRER

FUHRER

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 31.05.2006

View PostVanish, on Oct 24 2005, 18:53, said:

Apropo de teme, Nokia3650 stiu ca nu suporta teme, exista vreun soft care sa permita instalarea si utilizarea de teme? Vre-un mp3player mai bun (la mine mp3-urile se aud infect, am gasit ogg-uri care se aud bine, dar prea putine si naspa)

Stiu ca nu are symbian dar care stie vreun site pe care se gasesc teme pentru nokia 6170 si daca se pot instala local sau numai prin download?



    http://www.zedge.net/   te inregistrezi si downloadezi, are si o limita dar daca vrei iti mai faci un cont
:naughty:

#85
luca26

luca26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 13.03.2006
salut.eu sunt mai nou in chestiile astea de symbian
Asa ca am rugamintea sa ma ajute cineva in legatura cu un 3250.vreau sa-i instalez niste jocuri si niste programe...dar nu toate tampeniile.ceva de filmat, foto, word, call, etc...ceva ce e cu adevarat folositor.
de pe unde pot sa iau si eu cateva programe cu liceentza free? imi poate trimite cineva cateva astel de programe?
multam

#86
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006

View Postluca26, on Jun 2 2006, 17:21, said:

salut.eu sunt mai nou in chestiile astea de symbian
Asa ca am rugamintea sa ma ajute cineva in legatura cu un 3250.vreau sa-i instalez niste jocuri si niste programe...dar nu toate tampeniile.ceva de filmat, foto, word, call, etc...ceva ce e cu adevarat folositor.
de pe unde pot sa iau si eu cateva programe cu liceentza free? imi poate trimite cineva cateva astel de programe?
multam
si eu as vrea acelasi lucru,din pacate nu prea am gasit  -_- (delok)

#87
sfcandrey

sfcandrey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 30.03.2006
cine ma poate ajuta si pe mine cu niste aplicatii/jocuri pt un 6680? sa-mi dea un PM . multumesc

#88
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005

View Postsfcandrey, on Jun 3 2006, 09:26, said:

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste aplicatii/jocuri pt un 6680? sa-mi dea un PM . multumesc
Bai dar ce comod esti tu mai... sa vad eu cine o sa stea sa caute aplicatii pt tine si o sa ti le puna pe PM... Arunca si tu (si nu e valabil numai pt tine) o privire pe paginile precedente ale acestui topic si ai sa gasesti o caruta de aplicatii, nu neaparat ca existenta fizica ci ca nume. Daca stii cum se cheama le gasesti imediat pe google! Spor la treaba!

#89
RTL

RTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.06.2004
Astazi esti ziua voastra norocoasca  :D  
Tocmai am facut rost de un super joc Asphalt Urban GT 2 3D
si ma gandeam sa nu il impart cu nimeni dar ... am renuntat la acea idee.
A... si am sa pun si jocul de mai sus cu toate ca nu m-a ajutat nimeni!

Attached Files


Edited by RTL, 04 June 2006 - 20:17.


#90
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 01.12.2001

View PostRTL, on Jun 4 2006, 21:06, said:

Astazi esti ziua voastra norocoasca  :D  
Tocmai am facut rost de un super joc Asphalt Urban GT 2 3D
si ma gandeam sa nu il impart cu nimeni dar ... am renuntat la acea idee.
A... si am sa pun si jocul de mai sus cu toate ca nu m-a ajutat nimeni!


tare jocul frate. zici ca e nfs :D  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate