Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Aplicatii, jocuri, Teme De Symbian Care Merita Folosite

- - - - -
  • Please log in to reply
536 replies to this topic

#1
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Salut! Am vazut ca sunt cateva posturi cu site-uri de unde se pot lua programe pt symbian! Evident sunt o tona! A venit timpul sa facem lumina! Ce aplicatii folositi ori le considerati utile...indispensabile? - antivirus...harti...player...editoare..etc..etc...? Ce teme v-au impresionat mai mult? Ce jocuri cool preferi? Inchipuie-ti ca trebuie sa facem impreuna configuratia ideala (evident atat cat putem fi obiectivi). E bine de precizat telefonul utilizat dar nu neaparat pt ca sub un nume sau altul se poate gasi un corespondent compatibil al aplicatiei respective!  Daca aplicatia se gaseste greu (o harta a Bucurestiului, un joc rar, o tema rara) nu ar fi rau sa faceti un upload aici sau sa dati un link!

Edited by Lyvyoo, 17 October 2005 - 00:13.


#2
HUsa

HUsa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 10.10.2005
http://www.lasyk.net/ daca ai SE atunci aici gaseti tot ce  vrei. TEME, JOCURI, ....... tot ce vrei. Dai numa in download (totul e gratis) si il poti pune pe telefon. CEL MAI TARE SITE  vazut

#3
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Am Nokia, dar nu conteaza! Am zis insista pe aplicatiile utile ori concret pe teme sau  jocuri:care? de ce? de unde?

#4
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Bravo. Cred ca ma batea si pe mine sa deschid un asemenea thread.

Un softulet super meserias e ControlFreak pt Nokia (eu am 6680). Iti controleaza winamp de pe calculator prin bluetooth. Poti controla playlist, volum, chiar si mouse-ul de pe ecran. Poti si inchide PC-ul si altele. Se gaseste trial dar dupa expirare merge OK in continuare. Gasiti si spart dar ...

#5
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
chestia asta e default la sonyericsson, inca de la k700   :smoke:

#6
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Hai fratolor...nu poseda nimeni symbiane? Credeam ca e plina tara....

#7
yanq

yanq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 26.02.2005
Eu consider ca fiind utilizabile urmatoarele aplicatii: AppMan, FExplorer, Netmonitor, OggPlay, UltraMP3, Smart Movie, AgileMessenger, VRadio, MobileRadio, RS60Pro, Opera, CallRecorder, KeyLocker, Quickoffice, ScreenCapture, smartvoice.voicedialer, ZipMan, ZipMan_Extension_RAR, AdobeRdr, camcorder......evident ultimele versiuni...

Iar ca jocuri cu adevarat interesante:Asphalt Urban, FireStorm, MetalBluster2, Chees, RealFootball2005....si multe altele...

Nu ma intrebati de unde le am....adunate de pe multe forumuri...si nici nu-mi cereti pt ca am conexiune dialup foarte slaba...

#8
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003

View Postyanq, on Oct 18 2005, 19:44, said:

Eu consider ca fiind utilizabile urmatoarele aplicatii: AppMan, FExplorer, Netmonitor, OggPlay, UltraMP3, Smart Movie, AgileMessenger, VRadio, MobileRadio, RS60Pro, Opera, CallRecorder, KeyLocker, Quickoffice, ScreenCapture, smartvoice.voicedialer, ZipMan, ZipMan_Extension_RAR, AdobeRdr, camcorder......evident ultimele versiuni...

Iar ca jocuri cu adevarat interesante:Asphalt Urban, FireStorm, MetalBluster2, Chees, RealFootball2005....si multe altele...

Nu ma intrebati de unde le am....adunate de pe multe forumuri...si nici nu-mi cereti pt ca am conexiune dialup foarte slaba...
Completez eu.
www.iphone-forum.org

#9
caras2uk

caras2uk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 23.07.2004
Poate intereseaza pe cineva,folosesc NAVICORE,e un gps cu toate facilitatile,mai putin vocea enervanta a domnitei(care te dirijeaza)-are un puternic accent american-dar  si asta se "remediaza"...treci pe ...alta voce(de barbat).Il folosesc de vreo trei luni si e "brici".Totusi, nu stiu in tara  cat de folositor e ...

#10
D.Adrian

D.Adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 09.11.2004
Agile Messenger mi se pare extraordinar pt Nokia .. te poti conecta pe yahoo messenger, msn, google etc ...
Pacat ca poate fi folosit doar 7 zile iar eu nu am gasit nimic care sa-i prelungeasca viata ...
Daca stiti voi, PM please .. I'd really appreciate !
Thanks !

Edited by D.Adrian, 24 October 2005 - 09:27.


#11
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,170
  • Înscris: 09.07.2005
http://vampent.com .
Astia fac emulatoare de Nintendo 8 bit,Gameboy,Gameboy Color,Super Nintendo pentru telefoane symbian.
Iar aici puteti gasi un emulator freeware de Sega 16 bit numit Picodrive.
Emulatoarele de Sega 16 bit si Super Nintendo nu sunt inca complet functionale dar restul merg foarte bine.

#12
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Apropo de teme, Nokia3650 stiu ca nu suporta teme, exista vreun soft care sa permita instalarea si utilizarea de teme? Vre-un mp3player mai bun (la mine mp3-urile se aud infect, am gasit ogg-uri care se aud bine, dar prea putine si naspa)

Stiu ca nu are symbian dar care stie vreun site pe care se gasesc teme pentru nokia 6170 si daca se pot instala local sau numai prin download?

#13
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
joc de table pentru symbian o fi existand?

Edited by Lyvyoo, 26 October 2005 - 00:10.


#14
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Nu stiu sigur, dar sigur exista pe Nokia 6170. :P

#15
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Una super e SpyCall cu care inregistrezi convorbirile fara sa faca beep in casca.

#16
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View PostAcerMate, on Oct 17 2005, 14:50, said:

Bravo. Cred ca ma batea si pe mine sa deschid un asemenea thread.

Un softulet super meserias e ControlFreak pt Nokia (eu am 6680). Iti controleaza winamp de pe calculator prin bluetooth. Poti controla playlist, volum, chiar si mouse-ul de pe ecran. Poti si inchide PC-ul si altele. Se gaseste trial dar dupa expirare merge OK in continuare. Gasiti si spart dar ...

cauta bemused...e free

#17
Psycho2bad

Psycho2bad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 30.10.2005
un soft mp3 player ptr. un Panasonic X700 with Symbian .. ? am un Mp3 player soft .. dar nu mi place deloc cum reda .. atat .mp3 cat si .wav . Multumesc

#18
arecibo23

arecibo23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 09.07.2005

View PostD.Adrian, on Oct 24 2005, 09:23, said:

Agile Messenger mi se pare extraordinar pt Nokia .. te poti conecta pe yahoo messenger, msn, google etc ...
Pacat ca poate fi folosit doar 7 zile iar eu nu am gasit nimic care sa-i prelungeasca viata ...
Daca stiti voi, PM please .. I'd really appreciate !
Thanks !


Coane eu nu te inteleg !! ,.,,.... Ai dat o caruta de bani pe 6600 si nu esti in stare sa dai 3 Euro pe soft pe luna ???? :huh:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate