Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Certificare Centru VUE

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Vort3x

Vort3x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.02.2007
Buna ziua,

Doresc sa sustin certificarea CCNA insa nu sunt lamurit la care dintre centrele vue din Bucuresti sa o sustin, pentru ca imi este teama sa nu fie oferite conditiile macar cele primare pe durata examenului ( access la internet 2 ore fara intreruperi, sa nu se incarce browserul in 5 minute, sa se blocheze calculatoarele sau alte inconveniente de genul care ar face concentrarea un total esec ). Nu am mai sustinut pana acuma nicio certificare intr-un centru VUE asa ca nu stiu absolut nimic despre niciunul dintre ele. Voi ce imi recomandati ? Multumesc anticipat de raspuns.

PS: Am uitat sa mentionez ca as vrea sa sustin certificarea pe la jumatea lunii Martie asa ca nu stiu nici pe unde mai sunt locuri libere, probabil ca cele bune se rezerva mai din timp.

Edited by Vort3x, 23 January 2012 - 23:31.


#2
Jay`Z

Jay`Z

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 03.01.2004
din pacate nu am avut de-a face cu centrele VUE din Bucuresti ca sa pot sa am o parere obiectiva, dar nu cred ca trebuie sa iti faci probleme asupra unor astfel de aspecte. Centrele trebuie sa respecte anumite standarde pentru a primi acreditarea VUE.

Oricum daca ar fi sa aleg, presupun ca centrele de la Omnilogic si Datanet sunt cel mai bine dotate. Ai putea sa dai mail in mai multe locuri sa intrebi de program si sa te programezi din timp. Daca faci de pe acum programarea in mod sigur e liber prin martie cand doresti tu.

Good luck

Edited by Jay`Z, 26 January 2012 - 16:26.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate