Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

vreau

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
tzohouse

tzohouse

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.01.2005
Salut!
Inca de la inceput va cer scuze daca va intreb ceva ce s-a mai discutat dar nu am timp sa ma uit.  
Eu am la firma la mine o mica retea simpla de 4 calculatoare. In curand vreau sa-mi bag net pe retea de la o alta retea de cartier. Problema mea este ca intre calculatoarele mele mai este dat share full si am nevoie de chestia asta, nu pot sa scot share-ul. Ce posibilitati am sa pot beneficia de net de la reteaua vecinilor dar in acelasi timp acesti vecini sa nu imi intre in calculatoarele mele?

#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
share$ (hide sharing)

#3
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 12.06.2004
Sau trantesti un router si baietii nu o sa mai poata sa intre la tine pe share-uri si in plus iti mai ofera si o protectie la virusii care circula prin retele. Testat  :naughty:

Edited by apollo_expert, 11 October 2005 - 19:11.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate