Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Unele *.avi-uri le vad prost sau deloc

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Skizo

Skizo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,406
  • Înscris: 28.11.2001
Mi-am instalat si eu Mediaplayer-ul numaru' 9 ca sa fiu in rindu' lumii. De atunci unele avi-uri le vad cu verde, iar altele nu le vad deloc; bine-nteles, unele se vad ok. Nu m-ar deranja prea tare, da' mi-am descarcat si eu Triple X cu Vin Diesel (cu KaZaA Lite-ul) si infectu' de mediaplayer imi da in ochi cu 2 butoane : Close si More Information, sau cam asa ceva. M-am bunghit in proprietatile fisierului (din Windows Explorer) numa' asa, ca sa ma aflu-n treaba si-am aflat ca mi-ar lipsi decompresoru (ce-o fi ala  :D  ) Pai cum drak' sa-mi lipseasca, c-am vaz't o multime de filme ? Intrebarea e : sterg filmu', sau il pastrez pentru cind oi sterge tot si reinstalez ?

#2
donisor

donisor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 02.02.2002
Nu ai toate codecurile necesare instalate!
Eu iti recomand sa iei Divx Total Pack de pe dvd.box.sk si vor merge toatre apoi.
Si poate si un alt player, ca WMP9 nu vede subtitrari decat dacaau acelasi nume cu filmul.
Eu folosesc Bsplayer de 1 an si e totul ok.

#3
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
incearca sa instalezi filtrul de decodare ffdshow

#4
Skizo

Skizo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,406
  • Înscris: 28.11.2001
Am instalat DivX Total Pack si tot asa a ramas. Ce e filtru' asta ffdshow ? E fr'un program ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate