Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Mi se blocheaza compu'...

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Bogdanra

Bogdanra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 08.08.2002

Quote

Originally posted by Thorr
Ceva similar am patit eu, in urmatoarele conditii: OS Win 98 proaspat instalat, codec DivX5.02 Bundle, am sters dupa aia din registry referinta la GainTrickler.exe, si fisierul de asemenea, si rezultatul a fost ca la rularea anumitor filme (nu am retinut ce tipuri), sistemul ingheata.

Nu fiti hoti!
GainTrickler este "pkata" voastra pt versiunea Bundle... O acceptati asa sau stergeti totul. Va dati si voi seama ca daca la un Win98 care voi il rulati fara licenta explicatia sta in picioare (prea scump si prea mici venituri) la un program ca DivX a fura este lipsa de respect. De fapt voi vreti totul gratis.

#20
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Mi-am reinstalat XP-ul,n-am bagat nici un codec si dupa cum va asteptati,tot nu-mi merge!Am luat de pe SN pachetul ala de codecuri...Nimo...nu stiu cum...si nici o schimbare!Interesant e ca imi merg vreo 3 filmulete,restul de 40 nu!Acum ma gandesc sa nu fie de la drivere-le pt pl de sunet,pt pl grafica!Habar n-am!Va tot intreb si eu,poate vi s-a mai intamplat si voua si imi spuneti ce ati facut!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate