Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Mic spatiu productie+birouri in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
woe

woe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 16.11.2005
Am achizitionat de curand un imobil, la 5 km de piata Unirii, in Bucuresti.
Sunt administrator al unei SC de 10 ani si am multe meserii, dar n-am facut nimic ref. la productie, inca.

Imobilul are, la parter, cu iesire catre strada secundara, un fel de garaj dublu, cam 6/6mp si 4m inaltime, dotat cu apa curenta, incalzire, pavat, usa garaj automata, retea 380V si posibilitate de a folosi pt depozitare (acces cam stramt)/birouri si un demisol ce comunica cu garajul, cam de 60mpu cu toate utilitatile si in buna stare.

Eu sunt ocupat cu proiectele mele, dar as prefera sa nu inchiriez spatiul catre o SC, ci sa il folosesc pt. a face o mica activitate de productie sau asamblare de ceva. O mica linie de productie (sunt dispus si sa contribui cu ceva bani de investitii) sau altceva asemanator.
Eu m-am gandit cumpar o linie mica de imbuteliere pt. a imbutelia un produs pe care nu l-am mai vazut la vanzare de pe timpul lui Ceasca - apa gazoasa. Pt. cei intrati in paine ulterior, asta inseamna apa cu un continut mare de CO2, folosibila in restaurante/baruri pt. spritz-uri samd. Mai am o ruda care are o linie de facut geam termopan si cred c-ar fi interesat de extindere in Bucuresti, dar n-am discutat inca/n-am idee daca incape.

Mi-am expus gandurile aici pt. diverse sugestii sau poate-i cineva interesat sa puna ban/os sau poate are deja o astfel de afacere care necesita locatie.

mersi de eventual ajutor.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate