Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Scream 4 (2011)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
arakosta

arakosta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 06.09.2010
:La cincisprezece ani după oribilele crime ale celui numit Ghostface, Sidney Prescott (Neve Campbell), acum scriitoare de succes a unui roman motivațional, se întoarce în orășelul său natal, Woodsboro, care este ultima oprire în turneul de promovare a cărții sale.
Din nefericire, odată cu întoarcerea ei, reapare și Ghostface, care îi pune în pericol pe toți cei dragi lui Sidney, șeriful Dewey (David Arquette) și Gale Weathers (Courteney Cox), care acum sînt căsătoriți, ca și pe verișoara ei Jill (Emma Roberts) și pe mătușa sa Kate (Mary McDonnell). Însă aceștia nu sînt singurii care se află în pericol, căci o nouă generație are acum de înfruntat o teroare nouă.

Scenariul celui mai nou episod horror din această serie începută în anii ?90 îi aparține lui Kevin Williamson, iar regizor este însuși maestrul genului horror și creatorul acestei serii, Wes Craven. Alături de Neve Campbell îi mai regăsim pe Courteney Cox, David Arquette, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Rory Culkin, Anthony Anderson, Adam Brody, Mary McDonnell, Marley Shelton, Nico Tortorella, Marielle Jaffe, Kristen Bell, Anna Paquin, Lucy Hale, Shenae Grimes, Aimee Teegarden și Brittany Robertson."
Sursa:Cinemagia

Deci ieri am vizionat scream 4, si am ramas cu gura cascata la cat de stupid este.Ce cauta Emma Roberts in distributie ca
Spoiler
?Mai mult mi s-a parut o parodie prost facuta decat film Horror.
Am deschis topicul sa vad ce parere aveti si voi despre film, cei care l-ati vizionat.

Attached Files


Edited by arakosta, 23 October 2011 - 17:59.


#2
tc2007

tc2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.03.2008

View Postarakosta, on 23rd October 2011, 17:58, said:

Mai mult mi s-a parut o parodie prost facuta decat film horror.
+1

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate