Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

perdelute autoutilittara Fiat Ducato

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
transamaliaexpres

transamaliaexpres

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 29.08.2011
Salutari la toata lumea am o rugaminte la cei care si au montat perdelute ca cele de pe camioane cu cabina dubla cu pat pe Fiat ducato sau alta utilitara precizez ca vreau sa pun perdelute de aintregul pe laterale geamul soferului si celalalt si in fata la parbriz deci dea intregul nu din bucati pana acum am cumparat profile din aluminiu si din,plastic dar nu se indoaie ca sa pun dea intregul asa ca astept pareri ,solutii sfaturi etc multumesc drumuri bune

#2
ionutz32

ionutz32

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.09.2011

View Posttransamaliaexpres, on 8th October 2011, 20:49, said:

Salutari la toata lumea am o rugaminte la cei care si au montat perdelute ca cele de pe camioane cu cabina dubla cu pat pe Fiat ducato sau alta utilitara precizez ca vreau sa pun perdelute de aintregul pe laterale geamul soferului si celalalt si in fata la parbriz deci dea intregul nu din bucati pana acum am cumparat profile din aluminiu si din,plastic dar nu se indoaie ca sa pun dea intregul asa ca astept pareri ,solutii sfaturi etc multumesc drumuri bune
salut.vezi ca la sina de perdea din plastic sint si coltzare (curbe) dar mai buna e cea metalica ca e mai ingusta cred ca o poti indoii dar sa bagi un carton pe sinasa nu se deformeze.trebui sa pun si eu tot pe un ducato dar mai am altceva de rezolvat inainte.drumuri bune

#3
transamaliaexpres

transamaliaexpres

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 29.08.2011
multumesc de raspuns am incercat sa pun cu profil de aluminiu special pt perdelute drept o bara de 3 metri  dar se deformeaza .........mai ales ca vreau sa il montez cum trebuie adica sa ii dau o forma dupa chederul portierei multumesc de raspuns ma mai chinui cu o varianta mai exact ultima solutie profilele de  la dus de la cada de baie  sint identice si sint si curbate pe deasupra ......multumesc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate