Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Review de calatorie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
MircelaBadea

MircelaBadea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.09.2011
Vi se pare o buna idee sa cititi despre intimplarile, obiceiurile, modul general de calatorie pe un site?
Sunt si acum review-uri de calatorie dar din ce am vazut eu nu acopera toate ariile de interes.
Eu as vrea sa scriu spre exemplu despre o calatorie in jurul lumii. V-ar influenta decizia de cumparare a unei astfel de calatorii impresiile unui om care a trecut prin asta sau ati alege dupa alte criterii?
Cititi de obicei pe internet cind decideti asupra destinatiei, hotelului, etc. sau mergeti pe mina agentiei si alegeti dupa alte criterii?
Va intreb pentru ca eu m-am chinuit vreo saptamina sa gasesc in Romania un loc fara manele, tigani si alte din astea, pentru relaxare. Dupa o saptamina de cautari pe internet (am citit multe review-uri) am ales. Si am ales bine. Noroc ca am avut ce citi.
Ma gindesc sa fac un site dedicat impresiilor mele de calatorie si nu stiu daca ar fi preferat pretului sau altor criterii in hotarirea privind calatoria.
Multumesc.

#2
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
1 singur om e subiectiv si nu te poti lua dupa parerea unuia singur.
ce tie ti se pare urat, altuia i se poate parea frumos, si viceversa.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 MircelaBadea, on 17th September 2011, 19:46, said:

Vi se pare o buna idee sa cititi despre intimplarile, obiceiurile, modul general de calatorie pe un site?
Sunt si acum review-uri de calatorie dar din ce am vazut eu nu acopera toate ariile de interes.
Eu as vrea sa scriu spre exemplu despre o calatorie in jurul lumii. V-ar influenta decizia de cumparare a unei astfel de calatorii impresiile unui om care a trecut prin asta sau ati alege dupa alte criterii?
Cititi de obicei pe internet cind decideti asupra destinatiei, hotelului, etc. sau mergeti pe mina agentiei si alegeti dupa alte criterii?
Va intreb pentru ca eu m-am chinuit vreo saptamina sa gasesc in Romania un loc fara manele, tigani si alte din astea, pentru relaxare. Dupa o saptamina de cautari pe internet (am citit multe review-uri) am ales. Si am ales bine. Noroc ca am avut ce citi.
Ma gindesc sa fac un site dedicat impresiilor mele de calatorie si nu stiu daca ar fi preferat pretului sau altor criterii in hotarirea privind calatoria.
Multumesc.

Mai sunt deja, niciunul nu este bun. Niciunul nu o sa acopere toate ariile de interes, majoritatea au in spate un software jalnic. Modelul meu dupa care as adapta un site ar fi www.oyster.com , review-uri hoteliere.

Unde-s locurile alea pe internet unde scrie ca nu sunt tigani, manele si "alte de-astea" ?

Pentru inceput, fa-ti un blog. Un site descris de tine cere timp si bani.

#4
MircelaBadea

MircelaBadea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.09.2011

 MembruAnonim, on 17th September 2011, 20:25, said:

Mai sunt deja, niciunul nu este bun. Niciunul nu o sa acopere toate ariile de interes, majoritatea au in spate un software jalnic. Modelul meu dupa care as adapta un site ar fi www.oyster.com , review-uri hoteliere.

Unde-s locurile alea pe internet unde scrie ca nu sunt tigani, manele si "alte de-astea" ?

Pentru inceput, fa-ti un blog. Un site descris de tine cere timp si bani.


Am gasit informatia despre locul fara cele de mai sus pe site-ul Am fost acolo si pe alte site-uri, am dat cautare dupa numele statiunii si am citit ce spuneau oamenii.
Asa am avut parte de o saptamina misto, fara nervi de la mitocani.
Dar stiti ce putine sunt locurile astea? Am cautat o saptamina....

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Daca ai experienta in programare sau idei cum ai dori sa arate, timp si bani pentru inceperea unui astfel de proiect, succes.

Dar eu te intreb, tu stii cat de multe reviewuri de pe astfel de siteuri sunt neferificate (a se citi false?).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate