Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Filme 3gp full-lenght

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
gabibacher

gabibacher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 30.10.2006

View Postgaby_usky, on Feb 15 2007, 23:30, said:

ati putea scrie exact configuratia pe care o folositi la conversie(sunet,tip video,ce mai ii pe acolo) in asa fel ca filmele sa mearga bine si sa se si vada bine...ms
Daca imi spui pentru ce tip de telefon si la care conversie te referi, ca sunt doua: una o face AutoGK_ul ca sa puna subtitrarea pe film si una o face Xilisoft_ul ca sa converteasca ce a facut anterior AutoGK_ul, pentru telefon. Xilisoft_ul converteste in maxim 15 minute un film de 700MB. Configuratia din Xilisoft pe care o alegi, e in functie de calitatea pe care o doresti si de cat de bun e telefonul. O calitate buna, inseamna si un bitrate mare, care necesita si un telefon puternic (in general cele cu simbian). Unora s-ar putea sa li se para o treaba dificila, dar rezultatul merita tot efortul, avand in vedere ca poti vedea un film oriunde si oricand!!! Acest model se poate implementa si pentru playerele MP4 care au inceput sa apara in magazine! Metoda o recomand telefoanelor cu ecran de 240x320!

#20
Arakatos

Arakatos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 14.07.2005
un site cu cateva clipuri in format 3gp si rm http://www.rsgsm.com/videos.htm  ;)

#21
ProzacAddict

ProzacAddict

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 12.03.2008
cine stie un program care sa faca filmele mai compresate deoarce am un card mic?si un se p990i cineva?ceva?

#22
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
total video converter sau imtoo 3gp converter

#23
raduhulubas

raduhulubas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 24.02.2008
Cum pun subtitrare pentru AutoGK ? N-am reusit..

#24
valentinita

valentinita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 349
  • Înscris: 24.08.2007

View PostVipeR85, on Feb 14 2007, 01:23, said:

folositi oameni buni IMToo 3gp Video converter....iti ia maxim 10 minute la un film sa ti-l faca din avi sau mpeg in 3gp sau 3gp2....si mie la un film de 2 ore juma mi l-a facut de 130 Mb iar unul de 85 minute l-a facut la 90 Mb


#25
BanKaruL

BanKaruL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 10.06.2009
Site filme 3gp : www.filme3gp.lx.ro
Sper ca nu e ceva ilegal ca am postat link dar consider ca este la subiect.

#26
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
Sper sa nu se considere reclama pentru ca doar ajut: alkz.net .Site doar pentru filme 3GP

#27
alex_vma

alex_vma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 02.01.2010
Cateva siteuri cu filme in format 3gp/mp4 cu subtitrare...sunt full:
http://www.filmepentrutelefon.co.cc/
http://wvw.sscorby.com/   =>sectiunea exclusiv
http://www.ss5230.com/s5230.php  =>sectiunea exclusiv

Sper sa va fi de folos...Peace out

#28
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
Bai alex_vma,iti faci reclama asa pe fata?
Isi face unul site de filme 3gp si gata navaliti toti care mai de care cu site-uri care mai de care mai proaste!

#29
alex_vma

alex_vma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 02.01.2010

View Postvipw, on 13th February 2010, 10:23, said:

Bai alex_vma,iti faci reclama asa pe fata?
Isi face unul site de filme 3gp si gata navaliti toti care mai de care cu site-uri care mai de care mai proaste!

Bai vipw,merci pentru griji dar nu,nu sunt ale mele!La un simplu serch pe acest forum la sectiunea terminale mobile/samsung...ai sa vezi ca sunt postate de alti useri inaintea mea aceste siteuri...Eu,unul,nici nu sunt adeptul filmelor pe telefon :thumbdown: nu vad utilitatea

#30
vipw

vipw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 351
  • Înscris: 20.09.2009
Ai putea vedea utlilitatea lor daca ai dispune de un telefon cu un display destul de mare.Sa zicem ca dispui de asa ceva pentru stiinta evolueaza si pretentiile noastre odata cu ea,asa ca atunci cand mergi cu metroul,mergi cu autocarul,mergi si iara mergi nu strica sa vezi un film bun si crede-ma ca iti vorbesc din experienta,calatoresc destul de mult.Site-ul nu l-am facut asa sa am site ci pentru ca mai convertesc din cand in cand un film si am zis sa il impartasesc si cu alti doritori.
Presupun ca ai inteles!
Uite,zilele trecute am pus Legion,pai nu prea am timp sa ma uit la filme cat stau pe acasa,asa ca este o placere sa imbin utilul cu placutul....

Edited by vipw, 22 February 2010 - 00:08.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate