Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

schimbarea programului

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
mihai_v10

mihai_v10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 02.02.2010
Salutare! Fac sala de la inceputul vacantei de vara si as vrea sa mai fac umpic si in timpul scolii. Programul meu actual este:
Luni: piept+biceps
Marti: spate+triceps
Miercuri: picioare+umeri
Joi: programul de luni, Vineri: programul de marti si Sambata: programul de miercuri

Problema e ca imi ia cam mult timp si daca incepe scoala nu vreau sa o neglijez (mai ales ca e clasa a 12-a) si as vrea sa imi schimb programul astfel incat sa nu ma epuizez foarte tare si sa imi ia mai putin timp! Eu ma gandeam la o grupa de muschi pe zi. Voi ce parere aveti, cum sa fac?

#2
catalin_Jr

catalin_Jr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 07.05.2008
Daca faci asa:
Luni: piept+biceps
Miercuri sau Joi: spate+triceps
Sambata: picioare+umeri

Si in acest mod sa ai si cateva zile mai libere sa te axezi si pentru Bacalaureat ???
Daca mergi in fiecare zi la sala si faci doar cate o grupa de muschi pe zi crezi ca o sa ai mai mult timp pentru pregatirea bac-ului ?
Faci cum vrei. Asta nu e un sfat de culturist  :peacefingers: Gandeste-te ca daca vrei sa mergi la o facultate pe langa generatia ta, la bacalaureat o sa mai fie  o jumatate din generatia trecuta  :naughty:
Multa bafta!

#3
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
faci aceeasi greseala ca si mine sa lucrezi de 2 ori o grupa. la mine a dat roade primele 2 luni dupaia am cam stagnat, acum lucrez o grupa pe sapt si am ajuns la rezultate mult mai satisfacatoare

#4
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
Eu zic sa cauti topicul despre programe de antrenament.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate