Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Posibilitate casatorie fata asiatica

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1
ylinescu

ylinescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.12.2006
M-am hotarat si vreau sa ma casatoresc cu o fata de origine asiatica care sa vina in Romania la mine sau daca deja este in tara cu atat mai bine.Sunt dispus sa suport cheltuielile pt biletul de avion dus din tara respectiva spre Romania precum si orice alte comisioane pt cine ma poate ajuta.

Rog foarte mult pe cei care au vreo idee cum sa gasesc o asiatica si unde sa apelez sa-mi scrie aici.Exista vreo agentie matrimoniala care poate intermedia asa ceva?Nu este o gluma si as dori sa nu scrieti la misto referitor la acest subiect.Multumesc!

Edited by ylinescu, 27 July 2011 - 04:00.


#2
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
Ete . Ce tare . Cum te-ai decis? Cauta pe internet , site-uri de matrimoniale sau dating

Ce te face sa preferi o asiatica?

#3
rasistu

rasistu

    Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,715
  • Înscris: 20.03.2011
au vaginul scurt si cum el este refuzat de toate femeile ca are sula mica s-a gandit ca asa e "la sigur"

cauta pe site-uri de matrimoniale, facebook...

#4
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Vezi ca tiganii vin tot din Asia (India unde probabil mai sint vreun miliard), poate te trezesti ca importi vreo tiganca...

#5
localintruder

localintruder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 01.04.2009

View Postrasistu, on 27th July 2011, 06:36, said:

au vaginul scurt si cum el este refuzat de toate femeile ca are sula mica s-a gandit ca asa e "la sigur"

cauta pe site-uri de matrimoniale, facebook...

Stai linistit, au vaginul normal. Daca ar fi fost asa ar fi emigrat barbatii spre Asia in prostie.

Referitor la subiect, mi se pare o prostie sa vrei sa te casatoresti prin agentie matrimoniala, cu atat mai mult cu cineva de pe cealalta parte a pamantului.

Gusturile nu se discuta, asiaticele pentru multi arata foarte atractiv totusi. Poate asta e reason-ul omului, de altele n-as aminti.

#6
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
wtf ?! da' cumperi un incarcator de telefon ? de-l iei asa , de pe net ? :))

#7
DanCld

DanCld

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,238
  • Înscris: 25.11.2003
Pe blogul lui Imperator povestea asta o faza din Nepal cand s-a intalnit cu 4 indience si dupa buna, ce faci, de unde esti... una l-a luat direct: "te insori cu mine?"  :notangel:  Deci hai ca nu e greu!

#8
pouf

pouf

    hopeless hippie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 20.04.2008

View Postylinescu, on 27th July 2011, 04:58, said:

Rog foarte mult pe cei care au vreo idee cum sa gasesc o asiatica si unde sa apelez sa-mi scrie aici.Exista vreo agentie matrimoniala care poate intermedia asa ceva?

1. te duci in asia (sau intri si tu pe un chatroom)
2. cunosti o fata
3. te imprietenesti cu ea
4. ???
5. profit


de cumparat nu stiu de unde poti sa le cumperi :habarnam: dar am auzit ca prin cambodgia ar fi multe prostituate

#9
ylinescu

ylinescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.12.2006
Exact asta v-am rugat la inceput sa nu scrieti la misto. Oare e atat de greu? Plus ca nu mi se pare nimic amuzant la replicile voastre...

Ii rog sa ma ajute aici pe cei care chiar stiu ceva in legatura cu asta sau cunosc vreo agentie matrimoniala f serioasa,inclusiv din strainatate.Sunt dispus sa platesc un comision frumos pt asa ceva.Mentionez ca am o situatie financiara destul de buna,fata nu va trebui sa lucreze,ci doar sa intretina casa.

Si acum sa raspund unora...Pur si simplu imi plac f mult cum arata,sunt fidele si cuminti.

#10
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Eu cred ca tu nu stii despre ce vorbesti. Asia are aproape 4 miliarde populatie, de aproape 8 ori cit EU.
Vrei o rusoaica, chinezoaica, coreeana, japoneza, turcoaica, filipineza, cipriota, indianca, irakianca, mongola, pakistaneza, vietnameza, sirianca (asta asa o lista incompleta de tipuri care contin jde alte tipuri)?

#11
ylinescu

ylinescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.12.2006
In primul rand mi-as dori o japoneza,dar daca e sa nu fie mi-ar placea si o chinezoaica,coreeanca,vietnameza etc.

Deci ceva ce seamana cu o japoneza-chinezoaica.

#12
pouf

pouf

    hopeless hippie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 20.04.2008
de ce nu te duci acolo sa cunosti o fata?

#13
user033

user033

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,533
  • Înscris: 07.07.2009
sa pui poza sa o vedem si noi!

#14
haskell444

haskell444

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 19.12.2010

View Postylinescu, on 27th July 2011, 13:51, said:

imi plac f mult cum arata,sunt fidele si cuminti.
Tu crezi ce zici?

Edited by MUR_I0NUT, 27 July 2011 - 14:36.


#15
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009

View Postylinescu, on 27th July 2011, 13:51, said:

Exact asta v-am rugat la inceput sa nu scrieti la misto. Oare e atat de greu? Plus ca nu mi se pare nimic amuzant la replicile voastre...

Ii rog sa ma ajute aici pe cei care chiar stiu ceva in legatura cu asta sau cunosc vreo agentie matrimoniala f serioasa,inclusiv din strainatate.Sunt dispus sa platesc un comision frumos pt asa ceva.Mentionez ca am o situatie financiara destul de buna,fata nu va trebui sa lucreze,ci doar sa intretina casa.

Si acum sa raspund unora...Pur si simplu imi plac f mult cum arata,sunt fidele si cuminti.

Si care e problema ta de nu ai fost/esti in stare sa ai o relatie normala, de reciprocitate, cu o femeie pe care o cunosti pe o cale normala, si te-ai gandit sa iti cumperi una? Dezgustator is a fucking understatement.

#16
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009

View PostMUR_I0NUT, on 27th July 2011, 15:36, said:

Tu crezi ce zici?

Din cate stiu eu, japonezele tin foarte mult la familie si sunt supuse barbatului.

#17
user033

user033

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,533
  • Înscris: 07.07.2009
daca as avea bani si eu as face la fel.

cele ce comenteaza impotriva sunt doar geloase ca nu ar fi cumparate daca ar fi in situatia japonezelor.

(adica sunteti grase si urate nu ca alea finutze si cuminti si sexy)

#18
pouf

pouf

    hopeless hippie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 20.04.2008
evident, pentru ca femeile adora sa fie tratate ca niste obiecte

Edited by pouf, 27 July 2011 - 15:28.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate